Podwójny hat-trick Rafała Pawlaka

Poniedziałek, 09 września 2013 o 14:19, autor: 0

11 goli wpadło w meczu Orzeł Szlichtyngowa - Piast Parkovia Trzebiechów. 8 z nich strzelili piłkarze ze Szlichtyngowej, a 6 Rafał Pawlak. Napastnik Orła zagrał do tej pory tylko w dwóch spotkaniach, a ma na swoim koncie już 10 bramek Spotkanie od początku układało się po myśli gospodarzy, którzy już w 7 minucie prowadzili 1:0. Piłkę w siatce po raz pierwszy umieścił Pawlak. W 20 minucie Piastowi udało się wyrównać, ale juz 4 minuty później super strzelec Orła, dał swojej drużynie prowadzenie 2:1, a w 35 minucie podwyższył na 3:1. Jeszcze przed przerwą goście ponownie strzelili kontaktowego gola. W drugiej połowie do bramki Piasta trafiali jeszcze 3 razy Pawlak, Radosław Kubiś i Patryk Kuczkowiak. Gościom również udało się strzelić bramkę i mecz skończył się wynikiem 8:3 dla Orła. - Gra toczyła się pod nasze dyktando - mówi trener Robert Szmaciński. - Wykorzystaliśmy właściwie wszystkie najlepsze sytuacje, które sobie stworzyliśmy. Oczywiście nie wszystko było idealnie. Straciliśmy aż 3 bramki, wszystkie po błędach w defensywie. Nasza formacja obronna cały czas jest w przebudowie i mam nadzieję, że z każdym meczem będzie lepiej.    Autor podwójnego hat-tricka niestety nie może grac w każdym meczu Orła. Nie pozwalają mu na to obowiązki rodzinne i zawodowe. - W każdym meczu mamy kilka sytuacji, których nie wykorzystujemy. Rafał jest szybki, zwinny i ma instynkt strzelecki. Gdyby był z nami w każdym meczu pewnie nasza sytuacja w tabeli byłaby dużo lepsza.   Orzeł znajduje się w tej chwili na 11 miejscu w tabeli. W najbliższej kolejce powalczy o punkty w Siedlisku. - Na razie trudno jest mówić o formie poszczególnych drużyn w A klasie. Mecz jest meczowi nierówny. GKS Siedlisko ma duże aspiracje i szuka punktów w każdym meczu. To będzie więc bardzo trudne spotkanie. Za naszym pośrednictwem Orzeł Szlichtyngowa pragnie podziękować swoim sponsorom: Bankowi Spółdzielczemu we Wschowie, Aptece Eskulap ze Szlichtyngowej, firmom: Polmebel Zenon Poloch Leszno, Auto-Naprawa Piotrowscy Szlichtyngowa, Auto-Części Tomasz Dederek Wijewo, Samrol Stanisław Szymakowski Szlichtyngowa, Stolarstwo Michał Szklarz Dryżyna, Polish Dach Dariusz Polak Szlichtyngowa, Chata Polska Radosław Hajduk Szlichtyngowa, Hurtowniasportowa.net Zielona Góra oraz Cezaremu Burzyńskiemu i Urzędowi Miasta i Gminy Szlichtyngowa.