TworzymyGłos Regionu

reklama

PiS we Wschowie postawił na Kłosowskiego. Konwencja przed wyborami samorządowymi 2024 (VIDEO)

Wtorek, 12 marca 2024 o 23:59, aktualizacja Środa, 13 marca 2024 o 02:53, autor: 62
PiS we Wschowie postawił na Kłosowskiego. Konwencja przed wyborami samorządowymi 2024 (VIDEO)

Tomasz Kłosowski jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa. Podczas konwencji w Zamku Królewskim kandydat opowiedział, jak wyobraża sobie funkcjonowanie gminy pod swoimi rządami. Wydarzenie było też okazją do zaprezentowania pozostałych kandydatów, zarówno do Rady Miejskiej we Wschowie, jak i do Rady Powiatu Wschowskiego. 

„Dzisiaj staję przed najważniejszym zadaniem w swoim życiu, bo kandyduję z tego rejonu”, przyznał Tomasz Kłosowski. „[…] wiem, że będę rozliczany na każdym kroku, ale ja tych kroków się nie boję, bo od 30 lat, chodzę i rozmawiam z mieszkańcami”, dodał. Kandydat PiS nie mówił tylko o sobie, w punktach przedstawił kierunki działań, które w najbliższych latach chciałby podjąć. „To czas dla Wschowy, musimy ruszyć Wschowę gospodarczo”, mówił.

Politycy PiS podsumowali minioną kadencję samorządową

Poseł Marek Ast swoje wystąpienie rozpoczął od podziękowania wszystkim samorządowcom, w kontekście upływającej kadencji. „Myślę, że jestem za co dziękować panu Staroście oraz wszystkim radnym powiatowym, ze szczególnym uwzględnieniem klubu Prawa i Sprawiedliwości”, mówił lider PiS w Lubuskiem. „Tyle ile się wydarzyło na terenie powiatu w ciągu minionych pięciu i pół roku […] same sukcesy”. Poseł stwierdził również, że zbliżające się wybory będą okazją do podsumowań, czy osiem lat rządów Zjednoczonej Prawicy było dobre dla lokalnych samorządów. „Ja zaryzykuję, że było bardzo dobre”, zadeklarował.

Głos zabrała również Małgorzata Gośniowska-Kola, przewodnicząca klubu radnych PiS w sejmiku województwa lubuskiego, ubiegająca się o ponowny mandat. „To były bardzo dobre lata, nigdy dla samorządów nie było takich środków finansowych i takiego wsparcia” - podkreśliła liderka PiS w sejmiku. „Idealnym tego przykładem są Gmina Sława oraz Gmina Szlichtyngowa” - dodała. Gośniowska-Kola życzyła wszystkim kandydatom poparcia mieszkańców. „Trzymamy kciuki za naszych kandydatów i życzymy im jak najlepiej, tu nie chodzi o szczęście, chodzi o ludzi którzy są pracownicy, którzy widzą potrzebę działania na rzecz wspólnot lokalnych” - mówiła.

Starosta Wschowski Andrzej Bielawski podsumowując ostatnie pięć i pół roku, stwierdził że był to czas wielu sukcesów powiatu wschowskiego. „Na 80 milionów złotych inwestycje mamy zaplanowane, które są w trakcie realizacji” - podkreślił włodarz. „Ten dobry czas dla powiatu chcemy utrzymać”, powiedział.

Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Rady Gminy i Rady Powiatu

Lista PiS do Rady Powiatu Wschowskiego (Okręg nr 1)

 1. Danuta Janina Płończak - Wschowa
 2. Piotr Kokorniak - Wschowa
 3. Mieczysław Guzewicz - Wschowa
 4. Robert Alefierowicz - Wschowa
 5. Iwona Aleksandra Dunowska - Wschowa
 6. Wojciech Strzałkowski - Wschowa
 7. Zbigniew Gnieżeński - Wschowa
 8. Marek Piotr Wojciech - Wschowa
 9. Monika Marzena Tymczyszyn - Wschowa
 10. Beata Jurek - Wschowa

Lista PiS do Rady Powiatu Wschowskiego (Okręg nr 2)

 1. Andrzej Marian Bielawski - Szlichtyngowa
 2. Krzysztof Józef Gruszewski - Sława
 3. Halina Szuman - Nowe Drzewce
 4. Krystyna Irena Kulińska - Lubogoszcz
 5. Marian Kulus - Sława
 6. Kamil Grób - Gola
 7. Magdalena Elżbieta Adamczewska - Stare Strącze
 8. Łukasz Buczyński - Śmieszkowo
 9. Patrycja Janina Borkowska - Kuźnica Głogowska

Lista PiS do Rady Miejskiej we Wschowie

 1. Mariusz Jurek
 2. Fryderyk Cymerling
 3. Jolanta Michalak
 4. Stefan Maćkowiak
 5. Arkadiusz Ciamulski
 6. Leszek Przybylski
 7. Tomasz Kłosowski
 8. Piotr Wieland
 9. Miłosz Majchrzak
 10. Jacek Kaczor
 11. Marcin Bieleń
 12. Norbert Heinze
 13. Tomasz Pestrowicz
 14. Mariusz Pietrzak
 15. Zenon Stefaniuk

Lista PiS do Sejmiku Województwa Lubuskiego

 • Małgorzata Gośniowska-Kola - Przyczyna Górna - Okręg Wyborczy nr 5, Numer na liście 1
 • Klaudiusz Balcerza - Lubiatów- Okręg wyborczy nr 5, Numer na liście 4

Źródło: PKW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

avatar

avatar
~Ustawa o Policji+..?
13.03.2024 08:22

Jak emeryt do emeryta ; - co i czego uczono cię na szkole podoficerskiej i oficerskiej co teraz za tą pracę pobierasz Policyjną Emeryturę jak my wszyscy? . Co ci na tej policyjnej emeryturze został z ; ....." walka z przestępczością, ujawnianie, zwalczanie i ściganie przestępstw i przestępców .....itd" ??? - No co ....?. Jak teraz z taką ochoczą radością po raz kolejny startujesz z listy tej partii do lokalnego samorządu, co to ta partia po ostatnich ośmiu latach swych totalnych rządów w naszym kraju ma na sumieniu ; " liczne afery, matactwa, wydawanie naszych pieniędzy poza kontrolą Sejmu, uprawianie na niespotykaną skalę po 1990 roku Kumoterstwa, Nepotyzmu. Partyjnego Kolesiostwa - patrz ; obecne Komisje Śledcze , itd " . Jak taki człowiek , b. policjant tego nie widzieć i lekceważyć i brać to wszystko na klapę , aby tylko zdobyć kolejny stołek krzywdą innych ludzi ?????. Jak cię nie meczy twoje sumienie i honor oficera policyjnego ????. Dla mnie jest to ewenement takiego postępowania w skali naszych emerytów !!!. Wyborco oceń to sam !.

avatar
~Wschowianin
14.03.2024 07:31

A może to dobrze ze Policjant zostanie Burmistrzem może trochę przypilnuje Wschowskich spraw a nie Wrocławskich ?

avatar
~Patologia+/=/+
14.03.2024 09:14

Do ( Wschowianin) ; na jakich podstawach prawnych i posiadanej wiedzy ( osobistej) wysuwasz te swoje pierdy, pierdy !!! o zasadności bycia ( Nie daj Boże ...) kandydata policyjnego emeryta na stołku Burmistrza ?. ---- pamiętam tego kandydata jak pracował w pionie prewencji, a następnie umożliwiono mu przejście do referatu kryminalnego w policji we Wschowie i jakoś nie przejawiał zbytnich zdolności w tej pracy .... . Twoja bezczelna sugestia o """ sprawach Wrocławskich """ jest totalna bzdurą wyssaną z palca PRZEKAZÓW DNIA lokalnego pisu i waszej szczujni skierowanej na Pana Antkowiak - powtarzacie to jak mantra co kolejny wasz hejterski wpis w tym temacie aby tylko szczuć innych Wyborców i Mieszkańców na Najlepszego Burmistrza Pana Antkowiaka , po 30 latach W Naszej Wschowie !!!!. Wasza tonąca szalupa pis plus na czele z waszym posłem jak widać ma pełne " pory" ze strachu utraty władzy po 15.10 , że uruchomiła tą swoją szczujnię w postaci wszelkiej maści Trolli i Hejterów pxxxi !!!!. Tak chcecie wygrać te wybory - szczuciem jednych na drugich ???. Mam pytanie do ciebie i do twoich mundurowych emerytów -; - czy po otrzymaniu tej swojej resortowej emerytury w granicach ok 10 tyś . zł otrzymują dodatek inwalidzkie z przyznania im " resortowej renty inwalidzkiej w postaci 5 % do pełnej emerytury""" ? . Tylko SZCZEŻE -; Jeśli tak to czy takie otrzymywanie , tzw. " renty inwalidzkiej uprawnia ich do zasiadania na STOŁKACH TAK POWAŻNEJ INSTYYUCJI UM i G Wschowa z powierzeniem im prawa i dostępu o decydowaniu o Nas i Naszym mieniu " ???????... Jak taki człowiek może , cytat z ciebie ..." cokolwiek pilnować i nadzorować " - na takim urzędzie ??????. Czy kandydaci podając swoje dane w swoich osiągnięciach uwzględnili tego typu informacje , czy tylko się wybielają ????. Żegnam - proszę o szczerą, prawdziwą odpowiedź !!!!

avatar
~Mieszkaniec
13.03.2024 08:43

Powodzenia panie Tomku! Trzeba pogonić tego z Wrocławia, bo we Wschowie nie ma pracy, dróg, stadionu a ten tylko by murale malował.

avatar
~Elwis
13.03.2024 16:54

Murale to starosta wymalował w szkole zawodowej i obok parku. Ja nie wierzysz to sprawdź.

avatar
~DO( Mieszkaniec)
13.03.2024 17:06

A co robił twój kandydat za rządów pisu w Gorzowie Wielkopolskim w KWP ???. I tu jak na dłoni jest ta wasza Hipokryzja i Cynizm i waszego obecnie kandydata " policyjnego emeryta i straży pożarnej emeryta" - jeden i drugi siebie warci za totalnej władzy pisy byli dla awansu w KW.... !!!. I ty hejterku tu śmiesz nam coś tam imputować o Panu Burmistrzu, którego wiedza i inwestycyjnych , przdsiębirczości , dotacjach... zarządzaniu administracją lokalną ...itd. przewyższa i bije na przysłowiowy łeb wiedzę , li i tylko na bazie Ustawy Policyjnej i Strażaka waszych obecnych kandydatów !!!. Trzeba pogonić takich, ale malowanych, stojących jak wiatr zawieje i to ideologiczny partii pisu kandydatów jak oni - emeryci mundurowi !!!!!.

avatar
~konwencyjka#.pl
13.03.2024 09:28

ŚMIECH na SALI !!!. Konwencyjka na poziomie kapiszonka ..... tylko współczuć kandydatowi i jego bliskim tego sączącego się CYNIZMU jak olej z zepsutej rafinerii..... #.pl

avatar
~:)
13.03.2024 09:39

Kolejna porażka emeryta będzie do kolekcji! W obiecywaniu to on jest dobry gorzej z dotrzymaniem słowa!! Pamietamy jak było w KPP :)

avatar
~Wyborca
14.03.2024 09:21

A ja bym nie był tego pewien ? . Po naszym Burmistrzu widać co zrobił przez 5 lat . A tu jest nowa twarz i że Wschowy . Ja już nie zagłosuję za pseudo Wschowianinem

avatar
~Wyborca do "Wyborcy"
14.03.2024 12:46

Słuszna Uwaga, biorąc pod uwagę to zakłamanie trolli pixxi w sprawie wytykania miejsca zamieszkania innych kandydatów, jak ta ich partia "pisu " powystawiał swoich kandydatów, czy to na prezydentów miast - i to masowo - w celu zamętu wyborczego oraz ukrycia ich ze wstydy po 15.10.2023 ,roku np. pod innymi KWW, dla przykładu - pierwszy z brzegu ; taki ich kandydat z Łodzi na prezydenta Warszawy - Śmiech Na sali !!!!. taki np. kandydat na prezydenta Szczecina pis plus i inni jemu partii pisu poukrywani - powciskani gdzie się tylko da i pod znaczkiem "pisu" i jako NN w KWW !!!!. A Na Naszym terenie taki jeden troll z drugim trollem hejtują przeciwko - i to bezczelnie i bezwstydnie - Pana Antkowiak i jak mantra powtarzają Wrocław - Wrocław , itd. !!!!. To jest dopiero ich CENIZM i Zakłamanie ludzi tej pisowskiej partii !!!!.

avatar
~Obserwator
13.03.2024 10:06

Klękajcie narody, bowiem ja, PiS władca umysłów nadjeżdżam. Ludzie kto daje się jeszcze robić w torbę takim ludziom. Poseł wystawia "generala" i jego giermków zaślepionych władzą, która przeminęła, miejmy nadzieję bezpowrotnie. Prawie umysłów na piękne słówka cza start, obiecane stołki itp. Jeszcze nie posrzatsno po nich, a już szykują "wypad na wschowe" . Mam nadzieję, że dacie sobie spokój i jie bierzcie ich pod uwagę przy oddawaniu głosów. Wszyscy odkryli karty Prawie wszyscy kandydaci w celu posiadania władzy jakiejkolwiek kandydują i na burmistrza I na radnego miejskiego - poziom żenady osiągnięty. Do powiatu same leśne dziadki i zapelniacze list - koszmar. Jeden kupuje kalosze i idzie na Zacisze , ale i tak nic się tsm teraz nie zrobi , bo ta kiełbasa wyborcza jest arogancka wobec tamtejszych mieszkańców. Glinski cos o lotnisku, Panicz , a właśnie gdzie jest Pani Martą. Kłosowski propaganda PiS ciąg dalszy, Antkowiak stara się, ale jie obiecuje za wiele, nagrywa filmiki, ale jest . Reszta w letargu ,robi zryw może tydzień przed wyborami żeby naobiecywac marchewek, bo na kiełbasę nie stać.

avatar
~Obserwator
14.03.2024 09:26

Aleś wygadany ? Wymieniłeś już wszystkich na kogo nie głosować to został tylko leśny dziadek Antkowiak ? . Boisz się robotę stracić ? Przecież nikt ci nie obiecał posady do końca życia ?

avatar
~WYBORCA
13.03.2024 10:55

Szczerze to bardzo słabo to widze z takimi osobami, PIS nic nie zrozumial po 15 września.... te same mordeczki, jedyny szacun dla Pani Gosniowskiej-Koli, osoba która coś działa i nie patrzy na kariere

avatar
~MASAKRA, a la KAPISZON pis plus (P)
13.03.2024 17:15

I to ma być fachowa konwencja ?, przypomina mi to CYRK WYBORCZ upadającej partii w terenie ... kpina z Nas Poważnych Mieszkańców Wschowy i Gminy --- ZERO wyobraźni z zarządzaniu lokalnym samorządem >>> WIZERUNKOWA KATASTROFA kandydat i posła na tej scenie !!! A bilbord tego kandydata to jeden wielki Foto Shop , a la celebrytki z filmu Barbi !!!!. Co to ma być , na litość Boską ? Hihahahaha !

avatar
~Kobieta
15.03.2024 15:42

Pani GOsiewska wie co robi .pszenica,pszenica

avatar
~FWS
13.03.2024 11:12

Jak nisko trzeba upaść zeby byc kandydatem PiS i się z tego cieszyć......

avatar
~Odp
14.03.2024 09:31

A jak wszyscy upadli 5 lat temu to efekty widać .Naszego króla widać na każdym słupie i telebimie. Aż do obrzydzenie. TU wstydu nie ma . To pojedź do Sławy

avatar
~Księga przysłów polskich
13.03.2024 11:51

"Modli się przed figurą, a diabła ma za skórą". Proszę typować kogo można mieć na myśli spośród kandydatów PiS

avatar
~DO powyżej !
13.03.2024 17:20

Prosta odpowiedź ; - cała ekipa tego pisu na tej konwecyjce plus !!!!. A już kandydat to CZOŁÓWKA tego przysłowia !!!!! Księga przysł........ !

avatar
~Adaś
13.03.2024 11:59

Pewnych rzeczy nie rozumiem z podawanych przez Pana tez-sukcesów np. cyt. "......od 30 lat, chodzę i rozmawiam z mieszkańcami”. Gdzie ? W komendzie na Kazimierza ...... rozumiem, że i o czym, to już tajemnica służbowa, to oczywiste, wydział kryminalny nie był i nie będzie publiką ogólnodostępną i ciekawą dla jakiegokolwiek mieszkańca tego miasta więc coś tu z trafnością w zagadnienie gospodarki Wschowy o "kartonik" ociera. Inna słyszana na mieście wypowiedź Pana to, że ma Pan wielkie doświadczenie jako przedsiębiorca ? Proszę przybliżyć temat, naprawdę coś nam umknęło ? A tak po prawdzie, pytam Was mieszkańcy Wschowy, czy Wy naprawdę chcielibyście aby od 2024 zarządzał tym miastem człowiek ze służb ? Moje zdumienie niech się garbuje, to moje, ale nie mogę się obznajomić z myślą jak (strateg) p. Ast mógł wypuścić na "wodę" osobę resortową, gdzie dookoła towaru "sterylnego" w bród ? Proszę Państwa, PiS na dzisiaj jest bardzo obciążony wielkimi aferami ( badanymi przez SKŚledcze), mamy aż 5 kandydatów na burmistrza więc czy nie ma z kogo wybrać .... potakiwaczy nie akceptujmy, emerytom nie przyzwalajmy na wysiłek a geszefciarzy nie błogosławmy...... i to cała filozofia. Adaś

avatar
~Do Adaś
13.03.2024 16:00

Zauważyć należy, że ów postać bądź co bądź mundurowa, zapewne ma swoje spaczenia zawodowe, ale to jest silniejsze od niego. Na liście on kandyduje na burmistrza ale wie że nie ma szans więc pod spodem wielka 7 i pyk do Rady, to jakaś plaga tych wyborów, wszyscy kandydaci oprócz obecnego burmistrza, pchają się w razie czego do władzy. Aż strach pomyśleć co będzie jak tsm wejdą

avatar
~I TO JEST >>>?
13.03.2024 17:26

Ten ich wyrafinowany CYNIZM i OBŁUDA , to prawie jak polityczna choroba i to przykre dla Nas , dotycz emerytów mundurowych jakby im brakowało tych wysokich służbowych emerytur płaconych z Naszych Podatków !!!!!. Taki po dostanie się do Rady ---- powinien mieć zabieraną emeryturę, bowiem oszukał Zakład Emerytalno - Rentowy MSW i A idąc na tą służbową emeryturę !!!!!

avatar
~Agata
13.03.2024 12:21

Ekipa emerytów, szkoda głosu.

avatar
~Jola <> (Agata)
13.03.2024 17:40

Dosłownie emerytów z ego ponad swojego wykształcenie i intelektu !!!. To jak z tym kawałem o trzech policjantach !!!. Trzeba go przerobić na kawał o trzech emerytach policjantach i strażaku @Brrrrrrrrr!!!

avatar
~Sztandar wyprowadzić
13.03.2024 12:48

"Kochani" pisowcy wasz czas minął bezpowrotnie. Ludzie przestali być karmieni ohydną propagandą tvpinfo. Zaczynają dostrzegać wasze złodziejstwa, mahlojki, nepotyzm. Dostaniecie co najwyżej 20 procent poparcia od emerytów i rolników.

avatar
~do kandydata z okręgu 4
13.03.2024 13:08

O której kończysz służbę , bo nie ma żadnych wpisów w obronie Antkowiaka od paru godzin. Jest niedobrze . Ratuj.

avatar
~hyhy
13.03.2024 13:12

Panu Tomaszowi uprzejmie dziękujemy. Doceniamy zaangażowanie ale zdecydowane NIE.

avatar
~Jola
13.03.2024 13:55

Popieram. Pamiętamy zamykanie i otwieranie posterunku w Szlichtyngowej. Chorągiewka pisowska.

avatar
~kapiszonpis+
13.03.2024 15:40

Tak , taki to kapiszonek lokalnego pisu , kolejny emeryt mundurowy sondowany na Nas Wyborcach przez posła Asta, któremu pali się grunt pod nogami po przegranej wcześniejszego ich kandydata mundurowego z przed 5 lat no to stanowisko , obecnie to tak wygląda wg mnie Wyborcy ,""" zamienił stryjek siekierkę na kijek ..... itd.""". Krótko mówiąc pan poseł stawia na emerytów mundurowych jakby oni posiadali jakąś mądrość od innych mundurowych w stopniu np. szeregowego, czy posterunkowego policji, czy straży pożarnej NIE licząc się z Naszym Zdaniem !!!. Zdaniem - że te osoby nie cieszą się społecznym zaufanie w Naszym Środowisku !!!. Co jest też oczywiste, że nie cieszą się również zaufanie w swoich byłych zawodowych środowiska , jeden za arogancję i brak współczucia dla potrzebującej młodzieży - ZAKAZU IM WODY,,,,, - drugi z podwójną moralność i stania w rozkroku czy to za rządów PO=PSL, czy za rządów pisu w sprawie """ rozwiązania posterunku policji za PO, i ponowne jego powołanie za rządów pisu """. I ktoś taki ma czelność kandydować w Naszym Mieście !!!!. Brrrrrrrrrrrrrr

avatar
~KIT w SIOSIE WŁASNYM
13.03.2024 15:46

Dzięki Panie ( Adasiu) - brawo za ten rzeczowy i tematyczny komentarz o tym człowieku i jego obłudzie !. Ja nie jestem w stanie na trzeźwo tego KITU komentować , tak mnie ta OBLUDA obrzydza !!!!!. Proszę mi Panie ( Adasiu) wytłumaczyć co trzeba wynieś z domu aby coś takiego stworzyć i nazwać konwencją wyborczą ?. To na zdrowy rozum KUPY ( dosłownie ...) się nie trzyma !!!. Zdrówka Panie ( Adasiu) !!!1

avatar
~-40
13.03.2024 13:38

Ciekaw jestem ile teraz będzie -40 ?

avatar
~Bezpartyjny
13.03.2024 13:44

Pan ASt może opowie mieszkańcom jak to sprowadza się zboże z UKrainy.

avatar
~CHŁOP ..!
13.03.2024 17:35

Ale dumny, nie pisowiec, negatywnie nastawiony do pisowskiego "Zielonego Ładu" , którym stał ten poseł i ten ich mundurowy, policyjny na dodatek emeryt , czyli człowiek wypalony zawodowo, który na barkach zawodowej partii pcha się po kolejna władzę ku Naszej Wschowskiej ZGUBIE ---- Wstyd mi za nich !!!. Wyborcy - my chłopi i przedsiębiorcy nie dajmy się zwieść tej pisowskiej obłudzie !!!!!,

avatar
~Księga przysłów polskich - 2
13.03.2024 13:49

"Chcąc ludźmi dobrze władać, nie dosyć jest tylko gadać" - dotyczy w szczególności kandydata PiS na burmistrza a także niektórych kandydatów PiS na radnych.

avatar
~Wschowiak
13.03.2024 13:55

Kto to jest Marek Jurek ? Zasłużonych działacz społeczny, samorządowiec z wieloma sukcesami? A może to tylko człowiek naznaczony przez Pana Asta ? Działacze i członkowie PiS ze Wschowy - jak długo dacie dobą manipulować przez Asta ?

avatar
~Joanna
13.03.2024 13:57

Kokorniak liczy na to, że jak jego mentor Tomasz K. zostanie burmistrzem, to on w blasku chwały wróci na stołek "Derektora" CKIR. Oby to się nigdy nie spełniło. Precz!

avatar
~Ja
13.03.2024 14:50

Jestem przekonany że zdecydowana większość polek i Polaków są proekologiczni i są za odchwaszczeniem polski.

avatar
~Czyli ( Ja)..?
13.03.2024 17:29

Chodzi ci o powtórkę z 15.10 !!!!. Brawo strzał w dychę !!!.

avatar
~Wyborczyni
13.03.2024 15:07

Czy gdziekolwiek była informacja o tym spotkaniu? Nie zauważyłam ogłoszeń nawet na profilu samego kandydata. Dlatego pytam się komu na konwencji powiedział o programie i zaprezentował kandydatów (cytuję: "Podczas konwencji w Zamku Królewskim kandydat opowiedział, jak wyobraża sobie funkcjonowanie gminy pod swoimi rządami. Wydarzenie było też okazją do zaprezentowania pozostałych kandydatów, zarówno do Rady Miejskiej we Wschowie, jak i do Rady Powiatu Wschowskiego. " ). Z tego co słyszę, pan Kłosowski chwali się rozmowami ze społeczeństwem. Gdzie i kiedy? Uważam, że takie spotkania powinny być dla Wyborców, a nie znajomych z partii. Smutne. Dobrze, że chociaż jest materiał na zw. Posłuchajmy zatem czy padły jakieś deklaracje i konkrety ...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl