TworzymyGłos Regionu

reklama

Piknik Rodzinny w Lipinkach (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 14 września 2023 o 09:38, autor: 1

Lipinki - Sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Kołem Gospodyń Wiejskich organizują Piknik Rodzinny z okazji zakończenia lata. Wydarzenie ma na celu zgromadzenie lokalnej społeczności i wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Szczegóły wydarzenia

Piknik odbędzie się 23.09.2023 r. Dokładna godzina rozpoczęcia to 17:00. Miejsce spotkania to plac przy remizie, który na pewno wielu mieszkańcom jest dobrze znany.

Atrakcje dla całej rodziny

Organizatorzy postarali się, aby każdy, niezależnie od wieku, znalazł coś dla siebie. Wśród atrakcji, które czekają na uczestników pikniku, znajdują się:

  • Dmuchance
  • Kiełbaski
  • Wata cukrowa
  • Popcorn

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich mieszkańców Lipinek oraz okolicznych miejscowości do wspólnego świętowania i pożegnania lata w gronie sąsiadów, przyjaciół i rodziny.


Źródło: Sołectwo Lipinki

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~pikniczek-stoliczek+
14.09.2023 13:39

A kto za to zapłaci ???. Czy przewidziano czynnik partyjny, a la wyborczy - tak serio ????. Kolejny podejrzewam, że będzie zapewne "piknik kopania ziemniaka, bądź jak kto woli kartofla " ???.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl