TworzymyGłos Regionu

Pijany traktorzysta wjechał do rowu

- miał prawie 2 promile (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 17 października 2022 o 20:28, aktualizacja Poniedziałek, 17 października 2022 o 20:44, autor: 4 3483
Pijany traktorzysta wjechał do rowu

W miniony piątek (14 października) patrol ruchu drogowego monitorując drogę krajową nr 12, na trasie ze Wschowy do Jędrzychowic zauważył przewrócony w rowie ciągnik rolniczy. Policjanci spostrzegli wychodzącego z pojazdu mężczyznę. 62 - letni traktorzysta miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie i stracił prawo jazdy. Jak się okazało tego dnia kosił trawę na poboczu.

W piątek (14 października) patrol ruchu drogowego wschowskiej policji monitorujący stan bezpieczeństwa na drodze krajowej nr 12 zauważył ciągnik rolniczy, który swoją jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Policjanci postanowili sprawdzić co się wydarzyło. Podjeżdżając do pojazdu zauważyli wychodzącego z niego mężczyznę. Kierowca ciągnika oświadczył policjantom, że wykonywał prace polegające na koszeniu trawy na poboczu. Na szczęście 62 – letniemu traktorzyście nic się nie stało. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia mundurowych. Jak się okazało przypuszczenia były słuszne.

Badanie trzeźwości 62 – latka wykazało prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Pojazd usunięto z rowu i zabezpieczono. 62- latek stracił prawo jazdy. W najbliższym czasie usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

 

 

nadkomisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~hmmm
17.10.2022 08:25

Znając tą firmę, na pewno był legalnie zatrudniony z opłacanymi składkami......

avatar
~Nik
17.10.2022 10:40

Heniek ty pijaku

avatar
~Wschowianin
17.10.2022 20:26

Dożywotnio dziadowi zabrać prawo jazdy taki Baran stwaza ogromne zagrożenie na drodze pewnie cały czas kosi po pijaku

avatar
~Pracownik taden
18.10.2022 22:05

Oj Heniu Heniu taki ładny amerykański traktor był

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl