TworzymyGłos Regionu

Panele akustyczne zamontowane! (ZDJĘCIA)

Piątek, 29 października 2021 o 10:59, aktualizacja Piątek, 29 października 2021 o 11:06, autor: 0 797
Panele akustyczne zamontowane! (ZDJĘCIA)

I tak dobiegła końca realizacja zadania publicznego dofinansowanego z Gminy Wschowa z zakresu kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, pt. "Doposażenie ogniska muzycznego w panele akustyczne samodzielnie wykonane przez członków stowarzyszenia".

Te panele będą wykorzystywane podczas prób, a także podczas indywidualnych lekcji udzielanych w ognisku muzycznym. Zaangażowana młodzież w budowę paneli zdobyła doświadczenie oraz podniosła swoje kwalifikacje muzyczne, zrozumienie podstaw akustyki. Od teraz muzykom będzie się lepiej muzykowało.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi CKiR, Panu Piotrowi Kokorniakowi za udostępnienie pomieszczenia na budowę paneli. Dziękujemy Pani Katarzynie Faliszewskiej za wszelką niesioną pomoc, za koordynowanie projektu, dzielenie się swoim bogatym doświadczeniem. Dziękujemy Panu Remigiuszowi Kuropka, Aleksandrowi Fogt, Arkadiuszowi Anioła, Pani Jagodzie Miara za ogrom pracy włożony w budowanie paneli, ich montaż w ramach wolontariatu.

(Stowarzyszenie Muzyczne Bis) 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl