TworzymyGłos Regionu

Pamiętasz o zbiórce krwi?

Przyjdź przed komendę

Wtorek, 23 listopada 2021 o 18:43, aktualizacja Wtorek, 23 listopada 2021 o 18:46, autor: 2
Pamiętasz o zbiórce krwi?

Wschowscy policjanci zapraszają już w środę (24 listopada) na zbiórkę krwi, która ruszy od godziny 9.00 przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Klubu Honorowego Dawcy Krwi KPP Wschowa będą miały możliwość zapisania się do klubu krwiodawcy. Serdecznie zapraszamy!

Już w środę (24 listopada) o godzinie 9.00 przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie stanie mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry.

Wszystkich chętnych, którzy włączą się do naszej akcji po raz pierwszy, jak i stałych naszych krwiodawców serdecznie zapraszamy.

Informujemy również, że pod koniec stycznia bieżącego roku ruszył Klub Honorowego Dawcy Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie. Osoby chętne będą mogły zapisać się do klubu.

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Honorowy
15.11.2021 16:43

To już policja we Wschowie według swojego ustawowego zakresu obowiązków nie ma co robić, że wyręcza PCK ...?. A to ci dopiero !.

avatar
~Strażak
23.11.2021 19:32

Ty to byś był dobrym dawcom glupoty

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl