TworzymyGłos Regionu

reklama

OSP Sława zaprasza na Dni Otwarte Remizy 2023

Środa, 26 kwietnia 2023 o 10:07, aktualizacja Środa, 26 kwietnia 2023 o 10:17, autor: 0
OSP Sława zaprasza na Dni Otwarte Remizy 2023

W dniach 1 i 2 maja br. druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie zapraszają wszystkich chętnych na Dni Otwarte Remizy 2023. W godzinach 10:00 - 16:00 remiza przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego 10 będzie otwarta dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć, jak wygląda praca najaktywniejszej jednostki w województwie lubuskim.

Przeglądaj sprzęt i umundurowanie

Podczas Dni Otwarte Remizy 2023 będzie można dokładnie przyjrzeć się sprzętowi i umundurowaniu strażaków. To idealna okazja, aby zobaczyć, jak wygląda służba ochotników od zaplecza. Ponadto będzie można zobaczyć, jakie narzędzia wykorzystują strażacy w trakcie akcji gaśniczej oraz jak wygląda sprzęt ratowniczy, który pomaga w usuwaniu skutków wypadków drogowych.

Zwiedzaj remizę i oglądaj pojazdy

Na miejscu będzie można zobaczyć, jakie są procedury przyjmowania zgłoszeń o pożarach oraz jak wyglądają procesy szkoleniowe strażaków. Ponadto można będzie dokładnie obejrzeć pojazdy, które są na wyposażeniu jednostki, poznać ich wyposażenie oraz specyfikę techniczną.

Dowiedz się więcej o służbie strażackiej

Dni Otwarte Remizy 2023 to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o służbie strażackiej oraz o tym, jak wygląda praca strażaków na co dzień. Będzie można porozmawiać z doświadczonymi druhami i zadać im pytania na temat ich pracy oraz wyzwań, jakie stawia przed nimi służba.

Źródło: OSP Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl