Orzeł wygrywa z Koroną 2:1

Sobota, 12 kwietnia 2014 o 19:24, autor: 11

Orzeł Szlichtyngowa wygrał na własnym boisku z Koroną Wschowa 2:1. Od 20 minuty gospodarze grali w dziesiątkę. Do przerwy prowadzili goście, w drugiej połowie padły dwie bramki dla Orła

Pierwsza bramka padła w 41 minucie dla Korony Wschowa. Po błędzie w obronie na listę strzelców wpisał się piłkarz gości. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka mocnych słów - mówi Marcin Dederek trener Orła Szlichtyngowa - przekonując się do tego, że możemy ten mecz wygrać. W 57 minucie dla Orła Szlichtyngowa bramkę strzela Rafał Pawlak. Ale już w 63 minucie sędzia wskazuje na jedenastkę na rzecz gości. Korona nie wykorzystuje szansy na objęcie prowadzenia. W 79 minucie po rzucie rożnym wynik meczu ustala Dawid Pawlak i ostatecznie Orzeł pokonuje Koronę 2:1. To był zacięty mecz - podsumowuje trener - każdy chciał wygrać, nikt nie odpuszczał, ale to nam udało się wygrać pomimo tego, że przez 70 minut meczu graliśmy bez jednego zawodnika. (rak/foto: mij)