TworzymyGłos Regionu

Ogłoszenie

Praca dla pracownika produkcji w Olbrachcicach

Dropeco sp. z o.o. sp. k. zajmuje się produkcją urządzeń do oczyszczania i magazynowania wody oraz regulowania jej przepływu. W związku z prężnym rozwojem firmy zatrudnimy do naszego zakładu produkcyjnego, w Olbrachcicach koło Wschowy, pracownika Działu Produkcji.

Zakres obowiązków:
-spawanie tworzyw sztucznych (zapewniamy profesjonalne szkolenie zakończone wydaniem certyfikatu),
- obróbka elementów z tworzyw sztucznych,
- obsługa wózka widłowego – mile widziana,
- kontrolowanie jakości,
- montaż wyprodukowanych urządzeń i instalacji,
- przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
- prawidłowe dokonywanie załadunku i zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami w czasie transportu

Wymagania:
- motywacja i chęć do pracy,
- zdolności manualne,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży meblarskiej.

Oferujemy:
- umowa o pracę,
- system premiowy uzależniony od wyników pracy,
- praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,
- kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- możliwość rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 512 636 002 lub mailowego biuro@ekoivent.pl

Informacje kontaktowe

Dodał: Aleksandra Wegner

Email: biuro@ekoivent.pl

Telefon: 512 636 000

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl