TworzymyGłos Regionu

reklama

Odwiedziliśmy Klub na Fali w Sławie. Kiedy otwarcie? [FOTO]

Poniedziałek, 08 lipca 2024 o 19:46, autor: 5
Odwiedziliśmy Klub na Fali w Sławie. Kiedy otwarcie? [FOTO]

Egzotyczne palmy, biały piasek i turkusowe akcenty - tak prezentuje się nowy Klub Na Fali w Sławie. Już od wtorku (9 lipca) mieszkańcy i turyści będą mogli poczuć się jak na rajskiej wyspie, nie wyjeżdżając z terenu Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku.

Egzotyka w sercu Sławy

Klub Na Fali to nie tylko kolejny beach bar nad wodą. To starannie zaprojektowana przestrzeń, która ma przenieść gości w świat tropikalnych wysp i oceanicznych głębin. Marta Grabianowska, współwłaścicielka klubu, oprowadzając nas po obiekcie, nie kryła entuzjazmu:

"Takiego klubu nie ma nigdzie w Polsce, jesteśmy z tego projektu bardzo dumni. Projekt przygotowywało dla nas Luxury Design z Gdańska. [...] Zobaczyliśmy wizualizację i od razu byliśmy zachwyceni. Mamy nadzieję, że równie spodoba się naszym gościom".

Klub na Fali pełen niespodzianek

Wnętrze klubu, w którym będą odbywać się imprezy zaskakuje na każdym kroku. Srebrna blacha na ścianach łudząco przypomina taflę wody, a sztuczne palmy i egzotyczne lampy tworzą klimat tropikalnej dżungli. Uwagę przykuwają żyrandole z muszli, sprowadzone prosto z Indonezji.

"Te dekoracje są naszym wyróżnikiem," mówi Grabianowska. "Chcieliśmy stworzyć miejsce dające więcej niż wakacje raz, dwa razy w roku. To przestrzeń dla wszystkich, którzy potrzebują wypoczynku i czują się młodo duchem."

Zobacz: Internauci zachwyceni! Klub na Fali w Sławie pokazał wnętrza [FOTO]

Nie tylko nocne szaleństwa

Klub Na Fali to nie tylko miejsce do nocnych imprez. Od godziny 10 rano aż do późnego wieczora będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. W menu znajdą się między innymi:

  • Włoska pizza wypiekana w specjalnych piecach
  • Makarony robione na oczach gości
  • Ryby z pieca
  • Kraftowy kebab z dobrej jakości wołowiny
  • Szarpana wieprzowina od lokalnego dostawcy

Dla najmłodszych przygotowano specjalne menu oraz udogodnienia w toaletach, takie jak przewijaki i nakładki na deski. Jak zapewniała właścicielka klubu, zadbano o każdy najmniejszy detal, choćby podjazd dla osób z niepełnosprawnościami.

Plaża jak z Malediwów

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów klubu jest biała, piaszczysta plaża.

"W Boszkowie nie mieliśmy zewnętrznego terenu. Właściciel zostawił czarną ziemię, więc wymyśliliśmy, żeby nasypać piasku," wspomina Grabianowska. "Zaczęliśmy od żółtego żwiru, a po kilku latach przeszliśmy na biały piach. To specjalny odpad kwarcowy, droższy, ale efekt jest niesamowity."

Otwarcie Klubu na Fali w Sławie

Choć oficjalne huczne otwarcie planowane jest na 20 lub 27 lipca, właściciele nie chcą dłużej zwlekać z uruchomieniem obiektu. "Widzą państwo, jak wiele jest gotowe, już po prostu nie ma co czekać", powiedziała Marta Grabianowska zapraszając wszystkich chętnych do Sławy.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~jutro kończę urlop
08.07.2024 22:33

Otwórzcie w październiku, po wypierzeniu, to właściwy czas.

avatar
~Tomy
08.07.2024 23:16

Byłem w Boszkowie i już mi starczy tej fali...

avatar
~żem się zawiódł
09.07.2024 11:22

Sława wstrzymała oddech, bo kolejnego kiczu nie otwarto na czas ?

avatar
~już nie
09.07.2024 13:39

Byłem w tej firmie w Boszkowie, nie polecam, już jest ona poza moim zainteresowaniem.

avatar
~Sok
09.07.2024 23:01

Jeżeli będzie taka obsługa jak w Boszkowie to ja podziękuję czas oczekiwania na kebaba 1 godzina porażka!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl