TworzymyGłos Regionu

reklama

Obchody powiatowe Dnia Edukacji Narodowej.

I LO Wschowa 2022 (RELACJA)

Czwartek, 13 października 2022 o 17:47, aktualizacja Piątek, 14 października 2022 o 20:01, autor: 9
Obchody powiatowe Dnia Edukacji Narodowej.

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana we Wschowie odbyła się akademia o randze powiatowej z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gala była okazją do wręczenia nagród i podziękowań za codzienną pracę kadry pedagogicznej z terenu powiatu wschowskiego.

Podczas uroczystości głos zabrali gospodarze wydarzenia - dyrektor Agata Karolczyk-Kozyra i Starosta Wschowski Andrzej Bielawski, a także przedstawiciele związków zawodowych w osobach Mateusza Nowaczyka i Krzysztofa Rękosia, dyrektorzy Lucyna Kowalczykowska, Piotr Wieland i Wioleta Szyguła oraz ks. kan. Dariusz Ludwikowski.

Nagrody Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego odebrali dyrektorzy i wicedyrektorzy oraz nauczyciele podległych placówek edukacyjnych: Wioleta Szygula - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wschowie, Lucyna Kowalczykowska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie, Agata Karolczyk-Kozyra - I Liceum Ogólnokształcące we Wschowie, Piotr Wieland - I Zespół Szkół we Wschowie, Mariusz Zbytniewski - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wschowie, Magdalena Kycej - I Zespół Szkół we Wschowie, Karolina Jędrzychowska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie, Beata Wasyliszyn - I Zespół Szkół we Wschowie, Anika Szlemp-Jasiak - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wschowie, Magdalena Jankowska-Filipek - I Zespół Szkół we Wschowie, Kinga Smaczna - I Liceum we Wschowie, Katarzyna Gertych - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie, Adrianna Łeszyk - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie, Justyna Górczak - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie, Mariola Staniszewska-Skuriat - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie, Katarzyna Szala - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie,  Zygmunt Gałecki - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wschowie, Janusz Kolan - I Liceum Ogólnokształcące we Wschowie, Stanisław Blask - I Zespół Szkół we Wschowie, Jacek Szaferski - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Wschowie, Marcin Usielski - I Zespół Szkół we Wschowie.

Podziękowania z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyli pozostałym nauczycielom również dyrektorzy Lucyna Kowalczykowska, Piotr Wieland, Wioleta Szyguła i Agata Karolczyk-Kozyra.

Oprawę artystyczną uroczystości zapewniły uczennice Zana - Oliwia Pawlak, Hanna Kuzimowicz i Klara Kmieciak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~Nieznany
13.10.2022 20:41

A Piotr Wieland za co dostał? ...xD

avatar
~"Ranga Powiatowa" ?
14.10.2022 07:18

A jakże by inaczej !!!. Liczy się podkreślenie w "Randze Powiatowej" Święto Narodowe --- jak widać bez "rangi" oni nie są nic zorganizować tak normalnie, tak od serca, tak serdecznie i życzliwie ......!!!. I Ty się Panie "Nieznany" temu jeszcze dziwisz i jesteś tym zaskoczony ???. U progu tego "narodowego święta" ich " naczelnemu szefowi" mażą się Polskie Uczelnie na poziomie na wzór ŚREDNIOWIECZA ????‍?. Paradoksalnie : - "łoni chcą nas cofnąć w edukacji do średniowiecza..." NIEBYWAŁE JAKICH CZASÓW DOŻYLIŚMY w XXI Wieku kiedy cała nauka światowa prze do przodu i jest na poziomie kosmosu!!!!!. Kochani Nauczyciele trzymajcie się z wysoko postawioną głową !!!!!

avatar
~Zainteresowany
14.10.2022 23:28

"Powiatowe" bo dla szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wschowski i tyle...

avatar
~SMUTASY+
14.10.2022 14:39

Pamiętam dawne, dawne...... czasy obchodów tego święta, które były pełne radości, wdzięku i kontaktów towarzyskich !!!!!! >>> a tu mamy coś w rodzaju "obowiązku służbowego" z kamiennymi minami !!!!!!

avatar
~Zainteresowany
14.10.2022 17:30

Jak odbierają nagrody to są uśmiechnięci!

avatar
~wsch
14.10.2022 14:48

Piotr dostał za ....grzywkę

avatar
~m.
14.10.2022 17:35

W sumie... to było święto czy raczej jakaś stypa, bo patrząc na audytorium. Jedyne uśmiechy, gdy byli na scenie.

avatar
~On
14.10.2022 23:10

Szczera w swych wypowiedziach to była p.Dyrektor Ośrodka,widać jak ceni sobie pracowników.Dodam ,że nagrody są za" coś "...

avatar
~Asia
16.10.2022 12:24

Oliwia pięknie zagrałaś. Duma mnie rozpierała ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl