TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowa oferta zajęć sportowych w CKiR we Wschowie

Sobota, 16 września 2023 o 16:25, autor: 0
Nowa oferta zajęć sportowych w CKiR we Wschowie

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie otwiera nową serię zajęć sportowych w sali przy ul. Moniuszki 11. Od 18 września każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – od najmłodszych po dorosłych.

„Sport przez zabawę” dla najmłodszych

Poniedziałki, godz. 16:00 – to termin, w którym dzieci w wieku 6-12 lat będą mogły uczestniczyć w zajęciach o nazwie „Sport przez zabawę”. Celem jest nie tylko aktywizacja najmłodszych, ale również nauka przez zabawę.

Szpagat od zera i Stretching

Dla osób starszych przygotowano również coś specjalnego. W poniedziałki o godzinie 19:00 odbędą się zajęcia „Szpagat od zera”. Natomiast we wtorki, również o godzinie 19:00, zaplanowano zajęcia ze stretchingu.

Pierwsze zajęcia za darmo

Na otwarcie nowego cyklu zajęć, Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie oferuje promocję. Pierwsze spotkanie 18 i 19 września będzie darmowe dla wszystkich uczestników. To doskonała okazja, by przekonać się, czy dana forma aktywności jest dla nas odpowiednia.

Wstęp na każde kolejne zajęcia będzie wynosił 15 zł/osoby. 

Co zabrać ze sobą?

Na zajęcia warto zabrać strój sportowy, matę lub ręcznik oraz butelkę wody.

Instruktor zajęć

Zajęcia poprowadzi dla Was Zuzanna Zbierzak, doświadczony instruktor, który zadba o to, by każdy uczestnik czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl