TworzymyGłos Regionu

Żużlowe święto ze sławskim akcentem

Wtorek, 08 września 2020 o 07:37, autor: 0 319
Żużlowe święto ze sławskim akcentem

W niedzielny wieczór na stadionie przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze drużyna Falubaz Zielona Góra podejmowała lidera Speedway Ekstraliga leszczyńską Unię. Mecz, którego wynik może zaważyć o udziale zielonogórskiej ekipy w fazie pucharowej tegorocznego sezonu z wysokości trybun oglądało kilka tysięcy osób. Wśród nich fani czarnego sportu ze Sławy i okolic. Drugi rok z rzędu Sława jest z Falubazem, a to za sprawą umowy partnerskiej, jaką Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła i prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała podpisali na początku tego roku. 

Sławska gmina aktywnie działa w projekcie Miasta Partnerskie Falubazu, a efektem współpracy jest promocja Sławy poprzez żużel. Kibice w programach meczowych mogli znaleźć sporą dawkę ciekawostek o Sławie. Dodatkowo na stadionie dostępny był punkt promocyjny, w którym osoby zainteresowane mogły zaczerpnąć szczegółowych informacji o atrakcjach turystycznych Pojezierza Sławskiego. Żużlowcom z Winnego Grodu gratulujemy okazałego zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych meczach.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl