Złoty medal Mistrzostw Polski U18 w Lekkiej Atletyce Klaudii Pawlus

Czwartek, 10 sierpnia 2017 o 10:02, autor: 0 1255
Złoty medal Mistrzostw Polski U18 w Lekkiej Atletyce Klaudii Pawlus

W miniony weekend zostały rozegrane w Warszawie Mistrzostwa Polski U18 w Lekkiej Atletyce. Znakomicie w tych zawodach zaprezentowała się wschowska zawodniczka z LLKS Osowa Sień – Klaudia Pawlus.  

Klaudia startowała w swojej koronnej konkurencji 2000m z prz. Nasza bardzo utalentowana biegaczka kontrolowała rywalizację od startu do mety i zdobyła w pięknym stylu złoty medal. Podopieczna trenera Andrzeja Orłowskiego zakończyła tym startem znakomity sezon 2017. Gratulacje :)

5 miejsce na Mistrzostwach Świata U18 w Lekkiej Atletyce (Kenia), Rekord Polski na 2000m prz., 4 m w Pucharze Świata w Biegach Górskich (Włochy), Finał Mistrzostw Europy U20 w Biegach Przełajowych (Włochy), medale Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, Biegach Górskich i Przełajowych. To był magiczny sezon, a już za kilka tygodni przygotowania do nowego sezonu, ciężka praca aby sięgać po nowe cele.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli przygotowania do mijającego sezonu.

(AO)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaEkonomista Tomasz Świątek finalistą III Lubuskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.
21.03.20180 11
W czwartek 15.03.2018 r. odbył się III Lubuski Konkurs Wiedzy o Podatkach organizowany przez Lubuską Izbę Doradców Podatkowych w Zielonej Górze. Konkurs składał się z trzech etap&...
nazwa
Apel do mieszkańców
21.03.20180 267

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl