TworzymyGłos Regionu

Zebrali pieniądze dla Marysi Lotki

Piątek, 05 stycznia 2018 o 12:48, aktualizacja Wtorek, 09 stycznia 2018 o 16:34, autor: 0 1432
Zebrali pieniądze dla Marysi Lotki

Od połowy listopada do 20 grudnia 2017 roku w Niepublicznym Przedszkolu ,,Złota Rybka u Dula” przeprowadzono akcję charytatywną  mającą na celu wsparcie Stowarzyszenia „Bliżej Autyzmu" w zbiórce pieniędzy dla Marysi Lotki.

Pierwszą akcją przedszkola przy współpracy  z Przedszkolem nr 3, Niepublicznym Przedszkolem Sióstr Salezjanek oraz SP 3 we Wschowie była zbiórka pieniędzy  poprzez skorzystanie z wewnętrznego placu zabaw (kulek, zjeżdżalni, trampoliny) za dobrowolną opłatą. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności rodziców oraz nauczycieli  udało się zebrać 1100 zł.

Drugą akcją było ogłoszenie konkursu na najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy przez Przedszkole ,,Złota Rybka u Dula” , a następnie sprzedaż stroików . Tutaj również rodzice nie zawiedli i zebrana suma to 948, 50 zł.

Na koniec  wspaniali Rodzice  wspomogli akcję poprzez zbiórkę pieniędzy  do puszek na salach.  Kwotę jaką  otrzymali  to: 420 zł.

W sumie udało nam się zebrać 2468.50 złotych.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz dzieci Niepublicznego Przedszkola ,,Złota Rybka u Dula”  składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie  i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Marysi Lotki.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji P. Dyrektor Sylwii Bąkiewicz  z Przedszkola nr 3 we Wschowie, s. Dyrektor Renacie Genderze z Niepublicznego Przedszkola  Sióstr Salezjanek oraz  P. Dyrektorowi  Władysławowi Chilarskiemu  z SP nr 3,  bez waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji  byłoby niemożliwe. Dziękujemy!

tekst/foto: Niepubliczne Przedszkole ,,Złota Rybka u Dula”

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaUpamiętnili Wiec Polski
12.12.20180 418
Złożeniem kwiatów pod tablicą, upamiętniającą wiec polski, rozpoczęły się uroczystości, związane z obchodami 100-lecia tego wydarzenia. Kwiaty pod tablicą złożyli między innymi b...
nazwa
Radykalna podwyżka diet?
11.12.20189 1519

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl