Zebrali pieniądze dla Marysi Lotki

Piątek, 05 stycznia 2018 o 12:48, aktualizacja Wtorek, 09 stycznia 2018 o 16:34, autor: 0 1356
Zebrali pieniądze dla Marysi Lotki

Od połowy listopada do 20 grudnia 2017 roku w Niepublicznym Przedszkolu ,,Złota Rybka u Dula” przeprowadzono akcję charytatywną  mającą na celu wsparcie Stowarzyszenia „Bliżej Autyzmu" w zbiórce pieniędzy dla Marysi Lotki.

Pierwszą akcją przedszkola przy współpracy  z Przedszkolem nr 3, Niepublicznym Przedszkolem Sióstr Salezjanek oraz SP 3 we Wschowie była zbiórka pieniędzy  poprzez skorzystanie z wewnętrznego placu zabaw (kulek, zjeżdżalni, trampoliny) za dobrowolną opłatą. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności rodziców oraz nauczycieli  udało się zebrać 1100 zł.

Drugą akcją było ogłoszenie konkursu na najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy przez Przedszkole ,,Złota Rybka u Dula” , a następnie sprzedaż stroików . Tutaj również rodzice nie zawiedli i zebrana suma to 948, 50 zł.

Na koniec  wspaniali Rodzice  wspomogli akcję poprzez zbiórkę pieniędzy  do puszek na salach.  Kwotę jaką  otrzymali  to: 420 zł.

W sumie udało nam się zebrać 2468.50 złotych.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz dzieci Niepublicznego Przedszkola ,,Złota Rybka u Dula”  składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie  i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Marysi Lotki.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji P. Dyrektor Sylwii Bąkiewicz  z Przedszkola nr 3 we Wschowie, s. Dyrektor Renacie Genderze z Niepublicznego Przedszkola  Sióstr Salezjanek oraz  P. Dyrektorowi  Władysławowi Chilarskiemu  z SP nr 3,  bez waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji  byłoby niemożliwe. Dziękujemy!

tekst/foto: Niepubliczne Przedszkole ,,Złota Rybka u Dula”

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl