TworzymyGłos Regionu

Zapraszamy na policyjną akcję zbiórki krwi

Poniedziałek, 22 lutego 2021 o 12:19, autor: 3 391
Zapraszamy na policyjną akcję zbiórki krwi

Drodzy Krwiodawcy! Zapraszamy już w środę (24 lutego) na zbiórkę krwi, która ruszy od godziny 9.00 przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Klubu Honorowego Dawcy Krwi KPP Wschowa będą miały możliwość zapisania się do nowo powstałego klubu krwiodawcy. Serdecznie zapraszamy!

Już w środę (24 lutego) o godzinie 9.00 przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie stanie mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry.

Wszystkich chętnych, którzy włączą się do naszej akcji po raz pierwszy, jak i stałych naszych krwiodawców serdecznie zapraszamy.

Informujemy również, że pod koniec stycznia bieżącego roku ruszył Klub Honorowego Dawcy Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie. Osoby chętne będą mogły zapisać się do klubu.

(KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~HONOROWY
22.02.2021 14:36

A od kiedy policja jest od akcji typu zbierania krwi???, jeśli nam wiadomo to maja akcje bezpieczny na drodze, dzieci do szkoły, znicz, bezpieczny weekend, itd. - nie praca ich charakteryzuje tylko akcje jak widać ! Czy nie lepiej brać przykład w oddawaniu krwi ze Sławy i organizować miejskie akcje - jak to SŁAWA OSTATNI UCZYNIŁA na tym forum !!!!!,

avatar
~on
23.02.2021 09:20

Dwa dni wolnego za oddanie krwi.

avatar
~Wow- "on" !
23.02.2021 12:28

A od kiedy to trzeba, aż zakładać "KOŁO" aby zostać HONOROWYM DAWCĄ KRWI w naszym Wolnym Kraju !!!!. Czy to nie jest CZASAMI dobrowolna, nieprzymuszona wola ludzi z wrażliwym sercem niesienia pomocy innym LUDZIOM ?-!!!. Bezinteresowny, z krwi i kości Honorowy Dawca Krwi nie potrzebuje żadnego "KOŁA" i Fam-wanów na jego cześć aby oddać swoja krew potrzebującym!. Pamiętam, że w słusznie mienionych czasach na wszystko co robiono zakładano "KOŁA"..."KÓLKA" przez co powstawało masę tzw. AKTYWISTÓW SPOŁECZNYCH , którzy byle okazja, byle święto narodowe, byle rocznica wystawiali swoją pierś do odznaczeń i orderów !!!!!!!. POPIERAM AKCJĘ jak to załatwiaja w SŁAWIE !!!!!. Bezinteresowni !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl