Zan otwiera swoje drzwi

Piątek, 21 kwietnia 2017 o 16:34, autor: 0 1064
Zan otwiera swoje drzwi

We wtorek, 25 kwietnia, każdy chętny gimnazjalista będzie mógł poznać od środka I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie. Dzień drzwi otwartych będzie nie tylko przedstawieniem propozycji edukacyjnych, ale także okazją do dobrej zabawy w murach szkoły.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy ale przede wszystkim uczniowie szkoły zapraszają w mury swojej placówki we wtorek 25 kwietnia od godziny 12.00. Dzień drzwi otwartych w Zanie to możliwość zapoznania się z profilami klas, jakie proponowane są w przyszłym roku dla nowych uczniów oraz moc atrakcji i dobrej zabawy. Organizatorzy przygotowali między innymi loterie fantową, pokazy naukowe, miejsce do zmagań w e-grach czy zwykłych planszówkach, pamiątkę z fotobudki i smaczną przekąskę. Szczegóły dostępne na plakatach.

(red.)

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl