Zahir Wschowa/Virtus Szlichtyngowa: 11 miejsce w finale Mistrzostw Polski

Poniedziałek, 09 lipca 2018 o 12:57, autor: 2 534
Zahir Wschowa/Virtus Szlichtyngowa: 11 miejsce w finale Mistrzostw Polski

Od 6 do 8 lipca w hali MOSiR w Zabrzu przy ulicy Matejki 6 rozgrywany był XXIV Ogólnopolski Finał Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport 2018. W turnieju udział wzięły 192 zespoły dziewcząt i chłopców w kategorii „dwójek”, „trójek” i „czwórek”. W tegorocznej edycji turnieju zagrało łącznie 44 167 młodych adeptów siatkówki w całym naszym kraju.

Tutaj zjechały się kluby z całej Polski, z takich ośrodków jak: Warszawa, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław Kielce, Wieliczka, Zawiercie, Łódź, Bydgoszcz, Kraków, Poznań. Można by wymieniać tu największe siatkarskie ośrodki w Polsce, a wśród nich Nasz mały klub Zahir Wschowa/Virtus Szlichtyngowa.

Para Zuzanna Szymańska wraz z  Tolą Tobólską  w tym roku trenowała pod okiem trenera Jarosława Szwarca. Turniej był zwieńczeniem bardzo ciężkiej pracy. Był jednocześnie nagrodą i wyróżnieniem. Zagraliśmy w wielkim finale o którym wielu marzy. Bardzo się z tego powodu cieszymy i jesteśmy z tego dumni. Pokazujemy się na siatkarskiej mapie Polski z bardzo dobrej strony, zajmując 11 miejsce w finale Mistrzostw Polski w Zabrzu. Brawo Zuzia Szymańska, brawo Tola Tobólska.

(Zahir Wschowa/Virtus Szlichtyngowa)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Majka Sz...
09.07.2018 13:26

Brawo brawo ....jesteśmy z was dumni...:)

avatar
~budzio
12.07.2018 17:19

ZAHIR? - ma to związek z naszymi "wschodnimi" sąsiadami? Skąd taka nazwa?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaW Sławie budują nowe mieszkania
20.07.20180 176
Koniec mówienia o inwestycji w budowę nowych mieszkań, właśnie rozpoczął się czas realizacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sławie rozpoczął budowę bloku mieszkalno-usł...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl