Zaginął Dominik Jankowski

Piątek, 05 sierpnia 2016 o 13:06, autor: 19 20504
Zaginął Dominik Jankowski

W dniu 4 sierpnia 2016 roku po godz 16 zaginął w Warszawie Dominik Jankowski.

Dominik jest mieszkańcem Wschowy, więc ktokolwiek widział go w ostatnim czasie lub posiada informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu jest proszony o kontakt telefoniczny pod numerem 726139986.

REKLAMA

Komentarze (19)

avatar
~ja
05.08.2016 14:08

Domnik wracaj do domu rodzina czeka i coreczka

avatar
~margolcia
05.08.2016 15:22

Wybrał pewnie lekkie życie ..nigdy nie osądzam po wyglądzie ale tu się pewnie nie mylę ..

avatar
~Ja
05.08.2016 16:47

to sie bardzo mylisz margolcia

avatar
~Anita
05.08.2016 18:49

Nie wiem kom trzeba byc, zeby podczas gdy rodzina szuka bliskiej osoby ( meza) pisac tak idiotyczne komentarze . Zastanów sie kobieto nad sobą bo wstyd mi za Ciebie i innym tez.

avatar
~uzytnik
05.08.2016 23:50

Dominik się na pewno znajdzie !!

avatar
~Grzbiet
06.08.2016 04:14

Chcialbym pomoc ale ze tak powiem nie wiem nie wiem nie pomoge.

avatar
~przyjaciel dominika
06.08.2016 08:16

Dominik napewno wrucj rodzina na niego czeka i on otym napewno wie i juz napewno wraca

avatar
~cichociemny
06.08.2016 09:39

Warszawa hmmm... piękne miasto :P

avatar
~natka
06.08.2016 10:00

mam nadzieje ze sie znajdzie caly i zdrowy

avatar
~Jarek z ciechocinka
06.08.2016 11:09

dominiczku wracaj do rodzinki.... - . -

avatar
~miki
06.08.2016 12:26

Boże co to się stanęło ;/ ...wracaj do nas :(

avatar
~SONY
06.08.2016 13:13

DOMINIK WRACAJ DO DOMU NIE WYGUPIAJ SIE

avatar
~sandra
06.08.2016 14:45

dominik gdzie sie podziewasz

avatar
~M. D.
06.08.2016 19:47

Słyszałam że ponoć sie odnalazł, czy to prawda??

avatar
~Oooo
06.08.2016 21:43

Jakieś postępy w tej sprawie? Odnalazł się?Ktoś coś wie?

avatar
~Mala
07.08.2016 11:58

Boże czemu dobrych ludzi spotyka taka tragedia.. Dominik wracaj do domu. Z całym szacunkiem współczuję rodzinie zaginięcia bliskiego.. Mam nadzieję że się znajdzie i będzie z rodziną.. Trzymam kciuki! Bądźmy dobrej myśli bóg trzyma go w opiece

avatar
~wp