TworzymyGłos Regionu

Wyniki egzaminu czeladniczego na sesji Rady Powiatu Wschowskiego

Wtorek, 18 czerwca 2019 o 13:36, aktualizacja Wtorek, 18 czerwca 2019 o 14:10, autor: 2 2490
Wyniki egzaminu czeladniczego na sesji Rady Powiatu Wschowskiego

W sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym, 17 czerwca odbyla sie VI sesja Rady Powiatu Wschowskiego. Zanim sie rozpoczeła, wręczono uczniom dyplomy i upominki z racji uzyskania oceny bardzo dobrej z egzaminu czeladniczego.

Przewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Denesiuk, Starosta Andrzej Bielawski, Starszy Cechu Tadeusz Sobczuk, I Podstarszy Brunon Firlej oraz Kierownik Cechu Aldona Podemska, pogratulowali i wręczyli dyplomy wraz z upominkami uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobry wynik na egzaminie czeladniczym.

W zawodzie mechanik samochodowy byli to: Daniel Gulka i Marek Nowak, a w zawodzie lakiernik - Zbigniew Jurij. Pogratulowano też rodzicom i pracodawcom osiągniętego przez uczniów wyniku.

(Źródło: Powiat Wschowski)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Wschowianka
18.06.2019 22:33

Gratulacje.Dziś zdobycie prawdziwego zawodu jest w cenie.

avatar
~A fe..!
19.06.2019 08:12

Co to znaczy "zdobycie prawdziwego zawodu"...? i w dodatku dzisiaj ?. Jakie to świeto i jakie rangi moze świadczyć postawa tego młodego człowieka, który przybył na ta "ustawkę" w pospolitych gaciach !. Jak się czuje ta pani i ci panowie odp........... odświeta ....?.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl