TworzymyGłos Regionu

„Wschowskie ulice, część II. Polskie Przedmieście (1)” do nabycia w naszej redakcji

Czwartek, 01 lutego 2018 o 16:44, aktualizacja Wtorek, 06 lutego 2018 o 11:37, autor: 9 1142
„Wschowskie ulice, część II. Polskie Przedmieście (1)” do nabycia w naszej redakcji

Z przyjemnością informujemy, że książkę Dariusza Czwojdraka „Wschowskie ulice, część II. Polskie Przedmieście (1)” mogą państwo nabyć w naszej redakcji. Wydawca Stowarzyszenie Czas A.R.T. podkreśla, że cały dochód przeznaczony jest na realizację kolejnej części.

„Wschowskie ulice, część II. Polskie Przedmieście (1)” opisują dzieje kilku ulic naszego miasta, między innymi ulicy Bohaterów Westerplatte, ul. Pocztowej czy ul. Garbarskiej. O tym jak przebiegała praca nad książką i jej ciekawych fragmentach w naszym studiu opowiadał autor, Dariusz Czwojdrak. Wszystkich wschowian i ludzi zakochanych w naszym mieście serdecznie zapraszamy do zakupu w naszej redakcji, ul Głogowska 1. Koszt książki wynosi 28 zł.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (9)

avatar
~Obserwator
02.02.2018 10:08

Gratuluję ! Wspaniała publikacja. Nie rozumiem wyniku konkursu ogłoszonego przez Patalas i Czopka! Takie działania stowarzyszenia wymagają wsparcia. Są dumą dla miasta!

avatar
~Janek
02.02.2018 12:12

Może i dumą dla miasta i stowarzyszenia ale wstyd dla Muzeum. W końcu Pan Dariusz Czwojdrak jest pracownikiem Muzeum. Mimo wszystko gratuluję Panu Dariuszowi publikacji.

avatar
~aa
02.02.2018 12:55

Jakieś takie typowe malkontenctwo, niby gratulujesz, ale SZPILA gdzieś musi być wbita. Słabe te gratulacje.

avatar
~Janek
02.02.2018 13:40

Uważam, że skoro Muzeum zrobiło udany zryw na odkupienie obrazu to równie dobrze mogli uzbierać na wydanie książki Pana Czwojdraka. Dlatego to taki wstyd dla Muzeum. Panu Czwojdrakowi naprawdę gratuluję. Chciał wydać książkę to wydał, szkoda, że nie mógł liczyć na swojego pracodawcę i skorzystał z oferty stowarzyszenia.

avatar
~aa
04.02.2018 12:25

Oj Janek, coś Cię boli. Muzeum jest instytucją, która działa wspaniale i wspiera wszystkie działania osób, które chcą coś zrobić w kierunku ochrony dziedzictwa. Książka to pomysł Pani Kasi. To głównie dzięki jej staraniom została wydana. I jest to powód do radości. A Ty szukasz dziury w całym. Muzeum zrobiło nie jeden zryw i zrobi ich jeszcze wiele. Nie jest jednak monopolistą dobrych praktyk. Niech każdy zrobi coś dobrego dla miasta i to zarówno w godzinach pracy jak i poza nimi.

avatar
~Już przeczytalem
03.02.2018 16:27

Bardzo szczegółowa książka. Jednak wolałbym zdecydowanie więcej zdjęć starej Wschowy!

avatar
~Olek do aa
04.02.2018 17:48

W godzinach pracy, to należy zająć się swoimi obowiązkami służbowymi, za które w przypadku MZW płacą Wschowianie. Rzeczywiście duma dla Stowarzyszenia jest niewątpliwa i oczywisty jest sukces Pani PREZES Marty Małkus i szkoda, że jest równoznaczny z porażką Pani DYREKTOR Marty Małkus. W takiej konfiguracji, gdzie siłami intelektualnymi pracowników MZW posługuje się Stowarzyszenie, każdy jego sukces jest porażką Muzeum Ziemi Wschowskiej.

avatar
~aa
04.02.2018 20:05

Olek / Janek, pozbądź się złych emocji, bo Cię zniszczą od środka. Chyba nie zarzucasz Panu kustoszowi, że nie wykonuje należycie swoich obowiązków służbowych na swoim stanowisku? Jeśli jednak miał ochotę po godzinach wykorzystać swoją wiedzę i napisać o Wschowie, to za to mu chwała. Myślę, że MZW nie narzeka na brak sukcesów za pracę w ramach etatów. Jeśli niektórzy z pracowników mieli siłę i ochotę służyć swoją wiedzą jeszcze po pracy to Wschowa może się z tego tylko cieszyć, bo miasto skorzystało. A jeśli dobre słowo usłyszą osoby ze stowarzyszenia za swoją pracę, to nie powinno Cię to boleć jeśli sam pracujesz i potrafisz się cieszyć efektami swojej pracy.

avatar
~Wschowianka-dawna
28.02.2018 18:00

Witam, wybaczyć proszę, ale dla osób z zewnątrz wpisy państwa przedmówców to ,,objawy bolącej wątroby" i niczego nie wnoszą. Ja gratuluję stow. CzasART i p. Czwojdrakowi udanej publikacji. p.s. czy tylko CzasART widać na fb?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaWigilia z WSTK
15.12.20180 125
15 grudnia w sali wiejskiej w Przyczynie Górnej WSTK zorganizowało wigilię, w której uczestniczyli zawodnicy, trenerzy i rodzice. Spotkanie rozpoczęło się od modlitwy i wspól...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl