Wschowscy policjanci oddawali krew

Środa, 28 czerwca 2017 o 16:07, aktualizacja Poniedziałek, 10 lipca 2017 o 10:04, autor: 0 1497
Wschowscy policjanci oddawali krew

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że honorowe krwiodawstwo to bardzo szczytna idea.  Wschowscy policjanci oddający krew jednomyślnie podkreślają, że jest to kolejna forma służby na rzecz społeczeństwa.  Dzisiaj (28 czerwca) przed siedzibą wschowskiej Policji po raz kolejny odbyła się zbiórka tego jakże bezcennego leku. Oddano 15 litrów krwi.

Krew jest darem życia. Choć każdy z nas o tym wie doskonale, to mało kto decyduje się na jej oddanie.  Wschowscy mundurowi mając świadomość, że ich krew może uratować ludzkie życie aktywnie włączają się do tak ważnych akcji.  Pobór krwi przed wschowską komendą Policji zapoczątkowany został  w marcu br. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zebrano wówczas ponad 20 litrów krwi.

Dzisiaj Mobilny Punkt Poboru Krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze stanął przed Komendą Powiatową Policji we Wschowie. Policjanci, pracownicy Policji, jak również mieszkańcy Wschowy i okolic mogli przyjść i oddać krew. Honorowi  krwiodawcy oddawali krew nie wskazując konkretnych odbiorców,  jak i przekazując swoją krew na  konkretnych mieszkańców Wschowy, którzy walczą z chorobami.

Dzisiejsza akcja zakończyła się kolejnym sukcesem, zebrano 15 litrów krwi.

 

opr. podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl