TworzymyGłos Regionu

Włączenie jednostki OSP Gola do KSRG

Wtorek, 14 listopada 2017 o 09:53, autor: 2 1604
Włączenie jednostki OSP Gola do KSRG

W dniu 10 listopada br. w Goli odbyła się uroczystość wręczenia decyzji włączenia jednostki OSP Gola do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG).

Uroczystość uświetnili swoją obecnością:

st. bryg. Przemysław Gliński – Zastępca Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej,

Marek Boryczka - Starosta Powiatu Wschowskiego, Wojciech Kuryłło – Wicestarosta Powiatu Wschowskiego, Jolanta Denesiuk - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Wschowskiego,  st. bryg. Tomasz  Sosnowski – Komendant Powiatowy  Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, insp. Tomasz Kłosowski – Komendant  Powiatowy Policji we Wschowie, mł. bryg. Krzysztof Piasecki – Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, mł. insp. Maciej  Olejniczak – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie, dh Andrzej  Nowicki - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej we Wschowie, Elżbieta  Rahnefeld - Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, Henryk  Baraniak - Przewodniczący Rady Miejskiej w Szlichtyngowie  oraz druhny i druhowie OSP Gola i ich rodziny.

Członkowie Zarządu OSP Gola podziękowali osobom, które przyczyniły się do włączenia jednostki do Krajowego Systemy Ratowniczo – Gaśniczego. Po wręczeniu podziękowań, głos zabrali zaproszeni goście. Podczas przemówienia nie szczędzili ciepłych słów, gratulacji i życzeń pod adresem strażaków z OSP Gola.

Po zakończeniu głównej części uroczystości organizatorzy zaprosili zaproszonych gości na poczęstunek.

(PSP)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Grześ
14.11.2017 13:35

Wspaniała praca p. Rahnefeld przynosi efekty.

avatar
~do Grześka
16.11.2017 08:22

Tak się mocno napracowała że od poniedziałku zachorowała. Dziwne a tak komendantom dziękowała. Czyżby sprawa w prokuraturze w Żaganiu była w poniedziałek?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaŚwiąteczne spotkanie przedszkolaków.
13.12.20180 440
12 grudnia w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek we Wschowie odbyło się wyjątkowe spotkanie, w którym uczestniczyły dzieci wraz z wychowawcami ze wszystkich przedszkoli na te...
nazwa
Upamiętnili Wiec Polski
12.12.20181 968

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl