TworzymyGłos Regionu

Wielkie serce ZSP Sława

Piątek, 16 października 2020 o 08:59, aktualizacja Piątek, 16 października 2020 o 09:09, autor: 0 196
Wielkie serce ZSP Sława

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."
-Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę.

W ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej przed głównym wejściem do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych stanęło wielkie serce, służące do zbierania plastikowych nakrętek.  

Pomysł zaczerpnięty z akcji wykonanych w innych miastach w naszym kraju wyróżnia się jednak tym, że jest to pierwsza taka inicjatywa na terenie Gminy Sława. Dodatkowo serce zostało w całości wykonane przez uzdolnionych pracowników szkoły, panów Mieczysława Krawczyka oraz Tomasza Wąsiaka, którzy przygotowali projekt i wykonali go korzystając jedynie z materiałów własnych szkoły.

Inicjatywa, oprócz szczytnej idei pomocy osobom potrzebującym, umacnia wizerunek ZSP jako szkoły wrażliwej na cierpienie innych, nawet w trudnych czasach pandemii.

-Serdecznie zachęcam wszystkich uczniów oraz mieszkańców naszej gminy do wsparcia akcji poprzez wrzucanie plastikowych nakrętek. - Dyrektor ZSP

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Chirurg przyjmuje
Chirurg przyjmuje
Oferuje usługi
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl