Weekend na sportowo

Piątek, 21 kwietnia 2017 o 15:02, autor: 0 1268
Weekend na sportowo

Każdy chyba cieszy się z faktu, że tuż przed nami kolejny weekend. Co prawda pogoda nas nie rozpieszcza, jednak zachęcamy do wzięcia udziału w kilku wydarzeniach na świeżym powietrzu.

Już o 9.00 rano w sobotę warto skierować swoje kroki na boisko przy I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica. Odbędzie się tam V Memoriałowy Bieg im. Marka Kozaczka, oraz festyn. Start biegu o godzinie 12.00, wcześniej można dopisać się do listy startujących, a także skorzystać z wielu atrakcji festynu. Będą to między innymi między innymi Pump Fitness, który poprowadzi Marzena Wierzbicka, Zumba Fitness pod czujnym okiem Moniki Rahnefeld oraz pokaz Trójboju siłowego, który poprowadzi sam mistrz Krzysztof Wierzbicki. Nie zabraknie również dmuchanych zabawek, pysznych ciast czy smakołyków z grilla.

Popołudniu warto zwrócić swoją uwagę na Lgiń. Nastąpi tam oficjalne otwarcie boiska. W programie między innymi występ zespołu mażoretek „FINEZJA”, działającego przy Stowarzyszeniu Kultury Ziemi Wschowskiej, mecz towarzyski piłki nożnej – mieszkańcy Sołectwa Lgiń i Hetmanice vs Avia Siedlnica młodziki 2 x15. Do tego przewidziano konkurencje sportowe, konkursy, zagadki, wspólna zabawa oraz występy wokalne uczniów Szkoły Podstawowej w Lginiu, Klubu Piosenki SOLO. Tutaj również nie zabraknie wielu pyszności. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 14.00.

Fani lokalnych drużyn piłkarskich mogą udać się na boiska w Sławie oraz we Wschowie. W sobotę o 15.00 Dąb Sława Balcerzak i Spółka podejmie Spójnie Ośno Lubuskie, w ramach rozgrywek IV ligi lubuskiej. Godzinę później we Wschowie Korona zmierzy się z Promieniem Żary w starciu o kolejne punkty do tabeli ligi okręgowej. W niedzielę o 17.00 natomiast w B-klasie Sparta Sława spróbuje sprawić niespodziankę w meczu z Amatorem II Bobrowniki.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl