TworzymyGłos Regionu

Ulica Sosnowa terenem budowy

Poniedziałek, 18 maja 2020 o 12:39, aktualizacja Poniedziałek, 18 maja 2020 o 12:42, autor: 1 447
Ulica Sosnowa terenem budowy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z początkiem tygodnia firma ZPHU „KRUBET” rozpoczęła prace w obrębie ulicy Sosnowej w Sławie. Pierwszym etapem prac jest rozbiórka skrzyżowania ulicy Sosnowej z Gajową i korytowanie gruntu na przebudowywanym fragmencie drogi.

Jak informuje oficjalna strona Urzędu Miejskiego, ulica Sosnowa zostaje całkowicie wyłączona z ruchu. Wyjątek stanowią mieszkańcy, którzy w chcą dotrzeć do swojej posesji. Za wszystkie utrudnienia w ruchu przepraszamy i prosimy o szczególną ostrożność i wyrozumiałość.

Koszt prac budowlanych inwestycji pn. „Przebudowa ulic Sosnowej, Świerkowej i Dębowej w Sławie” opiewa na kwotę 2.139.967,29 zł, a pozyskane dofinansowanie ze środków rządowych to 50% wartości prac. Wniosek obejmuje przebudowę ulicy Sosnowej na długości 205 m, Świerkowej na długości 318 m oraz Dębowej na długości 367 m, w tym następujące elementy:

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Gosc
20.05.2020 08:53

Slawa sie remontuje brawo ale wykonawca ktory zrobil nowy chodnik i plaze przy hotelu nie popisal sie.Niech on wejdzie na ładny deptak i zobaczy jak ładnie chodzi się po dochodach gesich A kto będzie czyści i te plaże, ostatnio patrzyłem jak matka z dziećmi była na tej plaży a one w tych dochodach się bawiły piękny widok brawo dla włodarzy którzy powinni to zobaczyc

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl