Ulica Kamienna zmienia swoje oblicze

Poniedziałek, 17 lipca 2017 o 11:00, autor: 8 2091
Ulica Kamienna zmienia swoje oblicze

Powiat Wschowski realizacje ważną inwestycję pt. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4206F (ul. Kamienna) we Wschowie” w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 1.911.807,88 złotych brutto, w tym 829.408,00 złotych brutto stanowić będzie dofinansowanie ze środków budżetu państwa. Udział finansowy w zadaniu zadeklarowała Gmina Wschowa oraz Przedsiębiorstwo Nasienno-Zaopatrzeniowe Wójcik Sp. Jawna Wschowa.

W ramach zadania zostanie wykonany remont nawierzchni drogi i zjazdów z mieszanki mineralno-asfaltowej, kanalizacja deszczowa, ciągi pieszo – rowerowe, chodniki, przejścia dla pieszych, 90 miejsc parkingowych oraz oznaczenia bezpieczeństwa ruchu.

Termin wykonania realizacji zadania jest planowany do 15.10.2017 roku.

(PW)

REKLAMA

Komentarze (8)

avatar
~Krzysztof
17.07.2017 12:40

TRZEBA ODERWAĆ PATALAS I CZOPKA OD WŁADZY ZERO INWESTYCJI WSCHOWA UPADA!!!!

avatar
~wyborca
17.07.2017 13:28

Jakom kwote w tej inwestycji finansuje Gmina .Z tego winika ze cala zasluga to tylko powiatu i pana wice starosty bo on tak wszystkim na kazdym spotkaniu sie wychwala,

avatar
~qwerty
17.07.2017 17:54

Jaką część inwestycji finansuje spółdzielnia mieszkaniowa? ?? Dla kogo buduje powiat te parkingi???

avatar
~do wyborcy
17.07.2017 19:22

Na pewno było jakieś współdziałanie gminy z powiatem aby załapać punkty u wojewody. A Szlichtyngowska burmistrz, mając kolegę Roberta wice wojewodą, nie potrafiła złożyć żadnego wniosku aby cokolwiek zrobić a gości oprowadzała ulicami i Rynkiem zrobionym przez Wardeckiego cały czas za plecami go opluwając.

avatar
~cep
17.07.2017 20:56

WARDECKI wróć

avatar
~Zen
18.07.2017 09:03

Należy już się dobrze przygotować aby Rahenefeld w 2018 nie powróciła . Ona oszukała każdego podatnika w ilości obiecanych inwestycji. Jestem tym razem za Wardeckim aby powrócił.

avatar
~do wyborcy
17.07.2017 22:29

A tak się podobno sklada, ze gmina finansuje prawie cały wkład własny w tym projekcie. Bo niestety powiat bidny jak mysz kościelna. Gdzieś na sesji było o dotacji dla powiatu na chyba 700tys. zl. ale moge sie mylic. A na zw ze inwestycja powiatu. Potrafia sie ustawic :)

avatar
~tadeusz
18.07.2017 07:06

czy inwestor zapomniał o oświetleniu ulicznym .