TworzymyGłos Regionu

Uczennica SP Szlichtyngowa wygrała turniej ,,Bezpieczne Wakacje z Lupo"

Poniedziałek, 11 czerwca 2018 o 10:59, autor: 0 1048
Uczennica SP Szlichtyngowa wygrała turniej ,,Bezpieczne Wakacje z Lupo

8 czerwca poznaliśmy zwycięzców XIX Powiatowego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie ,,Bezpieczne Wakacje z Lupo". Wzięli w nich udział uczniowie szkół podstawowych z klas V i VI z terenu powiatu wschowskiego. Zwycięzcą okazała się Anna Similak ze Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej.

Celem turnieju ,,Bezpieczne Wakacje z Lupo" jest sprawdzenie wiedzy i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa oraz udzielania pierwszej pomocy.

- W turnieju udział wzięło 10 reprezentantów szkół podstawowych, którzy wyłonieni zostali w eliminacjach szkolnych - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa - Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk burmistrzów Wschowy, Sławy, Szlichtyngowej rowery górskie. Wyniki ogłosił insp. Tomasz Kłosowski - Komendant Powiatowy Policji we Wschowie, które przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła Anna Similak ze Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej,

II miejsce zajął Tobiasz Skrzypczak ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach,

III miejsce zajęła Aleksandra Okrzymowska ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni.

 - Zwycięzcy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody - rowery górskie, które zostały ufundowane przez władze samorządowe ze Wschowy, Sławy, Szlichtyngowej, za co bardzo dziękujemy - dodaje Maja Piwowarska.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaczytelniaKiedy i jak robić świąteczne zakupy?
22.10.20180 52
Już niebawem grudzień, a z nim Boże Narodzenie i niekończące się przygotowania i zakupy. Nieodłącznym elementem tego okresu są również niezwykłe prezenty, które wręczamy nasz...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl