Turniej strzelecki w Puszczy

Niedziela, 09 czerwca 2019 o 02:52, aktualizacja Niedziela, 09 czerwca 2019 o 03:04, autor: 0

Gmina Szlichtyngowa wraz Ligą Obrony Kraju w Szlichtyngowej, zorganizowały 8 czerwca turniej strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy. Rywalizowały szkoły oraz młodzież i dorośli.

8 czerwca na strzelnicy w Puszczy, koło Szlichtyngowej, spotkała się młodzież i dorośli na turnieju strzeleckim o Puchar Burmistrza. Była to impreza towarzysząca obchodom Dni Szlichtyngowej.

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali sędziowie z LOK Szlichtyngowa i Wschowa. Na miejscu przebywali również ratownicy medyczni. Dla najlepszych przygotowano puchary i dyplomy.

Na wieczornej imprezie burmistrz Jolanta Wielgus oraz Stanisław Onufrej, poinformowali o wynikach zawodów. W kategorii juniorskiej trzecie miejsce zajął Filip Rutkowski, drugie Agata Borowska. Najwyższe miejsce na podium zdobył Oskar Werner. Natomiast u seniorów trzecie miejsce zajął Rafał Mikołajczyk. Drugi był Rafał Błażuk. Najlepszym okazał się Daniel Mika.