Trafił do aresztu za posiadanie marihuany

Piątek, 07 lipca 2017 o 10:28, aktualizacja Piątek, 07 lipca 2017 o 10:30, autor: 5 3471
Trafił do aresztu za posiadanie marihuany

Z 4 na 5 lipca wschowski patrol policji zatrzymał 26-letniego mieszkańca Wschowy za posiadanie marihuany. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zatrzymania doszło w jednym ze wschowskich parków.

Wschowscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę podczas nocnego patrolu.

 - Mężczyzna nocą  z wtorku na środę szedł  poboczem drogi w rejonie jednego ze wschowskich parków. Na widok policyjnego radiowozu zaczął nerwowo zachowywać się. Biorąc pod uwagę jego nienaturalne zachowanie funkcjonariusze postanowili to sprawdzić.  Jak się okazało miał przy sobie narkotyki. Użyty tester narkotykowy potwierdził, że była to marihuana - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa.

O losie 26-latka zadecyduje sąd.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar
~Moja własna opinia.
07.07.2017 19:25

Kiedy wreszcie ten cyrk sie skończy? Czlowiek pracuje, zarabia co za tym idzie płaci podatki, przy czym trafia do aresztu za posiadanie woreczka małego z marihuana następnie sad będzie decydował o jego losie. Opinią sądu ( jeżeli nie był to pierwszy raz i nie dostanie zawiasów) trafia do zakładu karnego, następstwami sa: utrata pracy, zaprzestanie płacenia podatków i jeszcze w dodatku wszyscy pozostali obywatele utrzymują osobę która jest w pełni sprawna aby mogła to robić sama ! Wolny w niewoli ?! Czyż to nie jest niedorzeczne ?!

avatar
~qaz
08.07.2017 14:29

Mamy cyrk nie przez sądy czy policję, tylko przez polityków, którzy wymyślają i podtrzymują takie idotyczne prawo. Niestety, jak z komkolwiek rozmawiam o polityce to albo uważa że wszyscy politycy to idioci, albo głosuje na tzw. "mniejsze zło", czyli partię o której programie nie umie nic powiedzieć.

avatar
~Adaś
08.07.2017 11:03

Ad. M.w.opinia - forumowiczu, ..... "wypracowałeś" własne ogniwo cywilizacyjne , mnie to zastanowiło, to ma wiele, bardzo wiele przełożeń na dzisiejsze czasy np. Wojska Obrony Terytorialnej . Już dzisiaj każda następna po PiSie siła polityczna zapowiedziała od razu likwidację tego "baśniowego" tworu ...... ale wielkie pieniądze podatnika będą już nieodwracalne (gen. Różański) . Kolejny przykład, ...... kto będzie za 20-30 lat utrzymywał kobiety "ściągnięte" dzisiaj z rynku pracy programem 500+ ? Chyba , że u władzy będą kolejni "aniołowie" z programem emerytalnym 2000+ ? Dopóki nie biją i jest co jeść to ciekawość czasów w tej "niedorzeczności" ma swoją wartość , .... Adaś

avatar
~....gtgt
09.07.2017 17:16

marihuana to nie narkotyk hehe

avatar
~Marcela
12.08.2017 10:57

A ja mam pytanie kto pisze te artykuły? Rozumiem, że jakaś praktykująca osoba, ponieważ długoletni pracownik (mam nadzieję!) nie pokusiłby się na tak skonstruowany artykuł. Poziom gimnazjalny.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl