TworzymyGłos Regionu

Sukcesy sportowe reprezentantek Szlichtyngowy

Środa, 08 lipca 2020 o 12:02, autor: 2 967
Sukcesy sportowe reprezentantek Szlichtyngowy

Na zaproszenie Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Jolanty Wielgus w dniu 7 lipca br. w Urzędzie Miasta i Gminy gościły zawodniczki Klubu Virtus Szlichtyngowa - Olga Neć i Nadia Kaczmarek oraz ich trener Radosław Wasielewski. W spotkaniu uczestniczyła także mama Nadii oraz siostra Olgi.

Duet – Olga i Nadia, osiąga wysokie rezultaty sportowe i odnosi zwycięstwa o randze ogólnokrajowej w siatkówce plażowej. W ostatni weekend zawodniczki zajęły wysokie – 4 miejsce – w XX Młodzieżowym Pucharze Bałtyku w Siatkówce Plażowej w Kołobrzegu. Pani Burmistrz Jolanta Wielgus pogratulowała zawodniczkom sukcesów, które są zasługą ciężkiej pracy i systematycznego treningu oraz umiejętności, determinacji oraz osobistego zaangażowania.

Spotkanie było okazją do rozmów o pasji do siatkówki, trudach turniejów oraz podziwiania zdobytych medali, pucharów i dyplomów.

W podziękowaniu za wysokie osiągnięcia sportowe Burmistrz Miasta i Gminy wręczyła zawodniczkom listy gratulacyjne, książkę naszej noblistki Olgi Tokarczuk pt. „Księgi jakubowe” oraz różę. W podziękowaniu za opiekę nad zawodniczkami trener otrzymał również książkę o tematyce sportowej. Jesteśmy dumni, że to właśnie reprezentanci szlichtyngowskiego klubu odnoszą liczne sukcesy sportowe, a ich wyniki przynoszą chlubę i dumę Gminie Szlichtyngowa – mówi Burmistrz Jolanta Wielgus.

tekst/foto: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~mania
08.07.2020 15:12

Brawo Wy

avatar
~Ada
09.07.2020 21:19

Gratulacje. Brawo. Życze kolejnych sukcesow i spelnienia marzeń ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl