TworzymyGłos Regionu

Sławska Karta Seniora

Poniedziałek, 16 września 2019 o 10:46, aktualizacja Poniedziałek, 30 września 2019 o 20:45, autor: 1 1369
Sławska Karta Seniora

W Sławie zainaugurowano program Ogólnopolska Karta Seniora. 13 września na spotkaniu w Urzędzie Miejskim dowiedzieliśmy się, że sławska edycja OKS będzie działać na terenie całej Polski. Przy korzystaniu z niej przez sławskich seniorów, nie będzie ograniczenia miejscem zamieszkania.

Na spotkanie z wiceburmistrzem Sławy Krzysztofem Gruszewskim i dr. inż Markiem Pilchem przyszło wielu seniorów i gości. Ambasador Zdrowego Stylu Życia "Głosu Seniora" opowiedział o założeniach programu Ogólnopolska Karta Seniora - Gmina Przyjazna Seniorom. Kilkoro seniorów odebrało już swoje karty z herbem Sławy. 

Warto przypomnieć, że Ogólnopolska Karta Seniora jest dla osób, które ukończyły 60 rok życia. Chęć wyrobienia karty należy zgłosić w Biurze Obsługi Interesanta w UM Sława. Zostanie wydany formularz zgłoszeniowy. Od ręki zostanie wydana - bezpłatna i bezterminowa - karta. Będzie działać zarówno w Sławie, jak i w całym kraju. 

Na terenie gminy Sława do programu przystąpiły firmy: Materiały Budowlane CERTOP - TOPOLAN Sp. J., PHU Mały Sp. J., Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "EUROM" oraz Centrum Sportu X Fit S. C.

(Foto: UM Sława)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~SŁAWA
16.09.2019 16:15

Sława jak zwykle na poziomie, a jak tam wschowski program SENIOR TAXI. Czyżby skończyło się tylko na dmuchaniu baloników. (...)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl