TworzymyGłos Regionu

Sławscy Przedsiębiorcy nie próżnują i się rozwijają

Środa, 08 lipca 2020 o 14:26, autor: 1 932
Sławscy Przedsiębiorcy nie próżnują i się rozwijają

Ostatni czas nie był łatwy dla ludzi prowadzących własną działalność. W związku z epidemią koronawirusa w kraju i na świecie wprowadzonych zostało wiele obostrzeń, mających na celu zahamowanie jego rozprzestrzeniania się. Mogłoby się wydawać, że znacząco spowolni on rozwój firm w Polsce. Na szczęście nie we wszystkich przypadkach tak się stało. W Sławie przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego właściciel jednej ze sławskich firm planuje rozbudowę swojego zaplecza. W tym celu wraz z początkiem lipca w centrum miasta pojawił się ciężki sprzęt, a teren w sąsiedztwie Parku Miejskiego zamienił się w plac budowy. O szczegółach inwestycji będziemy informować.

(fb.slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Jan Kotwicki
14.07.2020 19:06

Zastój w rozwoju ekonomicznym Wschowy, i to od wielu lat ma swoją przyczynę. Proponuję pożyteczną zabawę w zgadywankę co wg Was powoduje owy zastój?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl