Sława będzie gościć policjantów

Piątek, 19 maja 2017 o 11:40, autor: 4 618
Sława będzie gościć policjantów

Drugi raz na Jeziorze Sławskim odbędą się Mistrzostwa Polski Policji w Klasie Omega, w której uczestcy będą rywalizować o Puchar Komendata Głównego Policji. Ragaty odbęda się w ostatni wekend maja.

Organizatorami zawodów są Klub Żeglarski „Wodnik” przy Niezależnych Samorządnych Związkach Zawodowych Policjantów garnizonu wrocławskiego i Zarząd Terenowy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. 

- W zawodach wezmą udział  funkcjonariusze Policji oraz pracownicy cywilni Policji. Zawody mają charakter otwarty z uwagi na udział załóg reprezentujących nie tylko kluby żeglarskie z województwa dolnośląskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych, członkami załóg będą nie tylko dorośli, ale również dzieci uczestników regat. Oprócz rywalizacji sportowej ważnym elementem jest również aspekt rekreacyjny - mówi nadkom. Krzysztof Zaporowski, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. 

Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na wspaniałą zabawę, gościnność sławian oraz dyplomy i upominki rzeczowe. Imprezę swoim patronatem objął wojewoda lubuski Władysław Dajczak. Oficjalne rozpoczącie regat będzie miało miejsce w sobotę, 27 maja o godzinie 10.00, zwycięzców powinniśmy poznać dzień później około godziny 13.30. Wszyskie osoby zainteresowane startem w mistrzostwach proszone są o konktatk telefoniczy, pod numerem telefonu 784-143-926.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar
~ckm
19.05.2017 15:07

Władza się bawi .

avatar
~lili
19.05.2017 15:19

do ~ckm: nie krępuj się, też się zabaw. Nikt nikomu nie zabrania przecież, zorganizuj imprezę i baw się do woli.

avatar
~ckm
20.05.2017 12:27

Stwierdzam tylko fakt :) Czy w tym coś złego?

avatar
~ja
22.05.2017 11:38

ckm a lekarz wie że leków nie bierzesz?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 161
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl