Silna burza, ulewny deszcz i zniszczenia

Czwartek, 10 sierpnia 2017 o 09:57, autor: 0 3865
Silna burza, ulewny deszcz i zniszczenia

Dzisiejszej nocy na terenem powiatu przeszły burze z ulewnym deszczem i silnym wiatrem, które spowodowały wiele zniszczeń na terenie naszego powiatu. Do redakcji spływają zdjęcia mieszkańców, obrazujące szkody spowodowane przez deszcz i wiatr.

Pierwszy zgłosił się do nas mieszkaniec Łysin, który przekazał informację o zniszczonej stodole i nieprzejezdnych drogach. Szczególnie zniszczona stodoła pokazuje siłę ulewnego deszczu. Macie państwo zdjęcia wczorajszej burzy i jej skutków? Czekamy na nie na naszym facebooku oraz pod adresem mailowym portal@zw.pl. Już niedługo postaramy się dowiedzieć jak noc spędzili strażacy z terenu naszego powiatu.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaTym razem się uda? Odkupienie kina Hel wraca pod głosowanie
17.10.20179 597
Pomysł odkupienia budynku po kinie Hel ponownie wraca na sesję Rady Miejskiej we Wschowie. 26 października radni zdecydują, czy gmina odkupi nieruchomość od prywatnego właściciela. 

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl