TworzymyGłos Regionu

Seniorzy bawili się w Łupicy

Czwartek, 11 października 2018 o 15:12, autor: 5 1110
Seniorzy bawili się w Łupicy

Budka Suflera śpiewała kiedyś, że do tanga trzeba dwojga, w Łupicy na balu seniora gminy Sława par do tańca nie brakowało.

Przy okazji organizowanego przez Komisję Bezpieczeństwa i Spraw Socjalnych Rady Miejskiej w Sławie Gminnego Balu Seniora można odpowiedzieć na pytanie Wojciecha Gąsowskiego, gdzie się podziały tamte prywatki? Na pewno wiedzą seniorzy w gminie Sława, którzy tłumnie zjawili się w restauracji Amore w Łupicy, a po oficjalnym otwarciu balu przez radną Agnieszkę Szafer i burmistrza Cezarego Sadrakułę bawili się do późnych godzin.

(olek/foto: slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar
~SENIORKA ze Wschowy
11.10.2018 19:31

Świetny pomysł na wspólną zabawę!!!. Moje gratulacje dla całej grupy seniorów ze Sławy. Jak widać po Waszej Władzy można!......można!, coś takiego zorganizować. Tylko w naszej Wschowie jak co roku zbierają się "nadęci" na sali i uważają, że UTW uważamy za otwarty!!!. na cykali sobie w takiej sali aż 49 fotek, aWy Państwo przy takiej zabawie/Balu tylko 29 - można....można!. Jesteście świetni!,. Wschowa patrz i wzoruj się na Seniorach i Władzy Miejskiej i Gminnej Sławy!. Brawo!

avatar
~Seniorka ze Wschowy do SENORKI ze Wschowy
11.10.2018 23:25

Ja też gratuluję seniorom z gminy Sława . Myślę ,że nie zauważyła pani różnicy w charakterze obu uroczystości .W Łupicy odbył się bal SENIORÓW a we Wschowie odbyła się inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Szanowna pani seniorka to nie jest to samo . Nie rozumiem do kogo ma pani pretensje ? Jeżeli chciała pani zabawy to trzeba było zgłosić się do Związku Emerytów i Rencistów ,zaproponować taką uroczystość ,pomóc przy organizacji i świetnie się bawić. Chyba nie sądzi pani,że bal przygotowuje burmistrz albo radni.

avatar
~DO -DO
12.10.2018 08:02

To co Wy "Seniorki" z tzw. UTW jesteście te niby lepsze ???. Śmiechu warte - nawet Seniorów (+) poróżniło !?. To Wy tylko spotykacie się przy fleszach i obecności Merostwa, bu uświęcić "be ble ...be ble" i dać sobie kwiatki ????. Pięknie wyglądacie w tych pozach ......

avatar
~Zdziwiony
12.10.2018 17:39

Akurat ta zabawa z tego co się dowiedziałem to naprawdę jest organizowana i to cyklicznie przez burmistrza i radnych, seniorzy mają tylko przybyć i się dobrze bawić.

avatar
~smutna...
13.10.2018 11:25

Widać, że agresja jest coraz "wyraźniejsza" także wśród seniorów. Szanowne panie- UTW także się bawi, biesiaduje, jeździ do opery, nad morze, ale też doskonali kondycję na zajęciach ruchowych, ćwiczy swoją pamięć na zajeciach lektoratów z j. niemieckiego, angielskiego i włoskiego. We wschowie seniorzy mają wybór: bo jest Klub Seniora, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku- każdy wybiera to, co chceNIKT NIKOGO nie zmusza gdzie mamy należeć!!!!! bądźmy bardziej radośni i życzliwi do siebie. Po co to "skakanie" sobie do oczu, docinki????? Osoby to piszące czują się wtedy zadowolone jak komuś"dołożą"????? Cieszmy się z każdego dnia SENIORZY, i nie ważne gdzie się zapisaliście!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl