TworzymyGłos Regionu

Rusza głosowanie na 25 projektów zgłoszonych do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego

Poniedziałek, 08 października 2018 o 12:36, aktualizacja Poniedziałek, 08 października 2018 o 12:44, autor: 6 1878
Rusza głosowanie na 25 projektów zgłoszonych do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego

27 projektów zostało zgłoszonych do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego, 2 z nich nie przeszły weryfikacji formalnej. Łącznie więc 25 projektów weźmie udział w głosowaniu. To najmniejsza liczba zgłoszonych projektów od czasu istnienia WBO.

Poniżej zamieszczamy listę projektów, zgłoszonych do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Przypomnijmy, że w tym roku nie będzie można zagłosować na projekty drogą elektroniczną. Każdy kto będzie chciał oddać głos powinien udać się do Urzędu Miejskiego we Wschowie, a dokładnie do punktu obsługi klienta w czasie pracy Urzędu. Będzie również możliwość głosowania w sołectwach. Jak tylko będą znane szczegóły dotyczące głosowania w miejscowościach wiejskich, poinformujemy o tym. Głosowanie potrwa do 31 października.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (6)

avatar
~Adaś
08.10.2018 14:19

To, że jest to koncert życzeń to mnie nie tak przeraża jak to, że jest tu mowa albo o szkołach i ich remontach albo o remontach dróg . A czy nie jest to obowiązkiem wynikającym z faktu posiadania tego mienia samego Urzędu MiG lub instytucji państwowych ? WBO staje się tylko budżetem w rękach burmistrza uzupełniającym do wykonywania jego zadań, tu wiele projektów nimi nie jest. One jako zadanie z obowiązku powinny trafić na biurko burmistrza do urzeczywistnienia a Rada MiG Wschowa winna tylko zadanie rozliczyć i za to burmistrzowi zapłacić . Brak wykonania równałoby się z brakiem zapłaty ? Urząd to jak firma, nie ma wyników burmistrz bieduje a nawet powinien być zmieniany ? Adaś

avatar
~Jasiek
08.10.2018 17:21

Panie doktor zmień pan taktykę . To ma być budżet obywatelski a nie budżet państwowy . Zapewne pan jako doktor nauk ekonomicznych rozróżnia te budżety . Dlaczego tym budżetem obywatelskim lub społecznym mamy załatwiać to co powinien załatwić ratusz czyli instytucja państwowa ? . No chyba że pan nie jest w stanie rozróżnić tego prostego zadania . Oducz się pan załatwiania że można za razem dwie pieczenie przyprawić za jednym zamachem . Potem pan napisze że sam osobiście zrobił to czy tamto i jak dużo za małe pieniądze . Miejmy nadzieję ze to ostatni taki oszukańczy budżet w pańskim wydaniu bo kadencja już się panu kończy a ludzie z którymi rozmawiałem powiedzieli że każdy tylko nie pan na nowego burmistrza .

avatar
~Adam
08.10.2018 22:03

Znowu 100 tys na SP1. I tak co roku. A dla pozostałych placówek nic. Przedszkola już nawet odpuściły sobie tą nierówną walkę..

avatar
~ZAWIEDZIONY FWS
08.10.2018 23:51

To jest projekt obywatelski?. Może pora wyłączyć szkoły, przedszkola z takiego budżetu??. Nam potrzeba innych innowacji. Chodniki , ścieżki rowerowo-piesze, itp. Coś dla innych. Wschowa to nie tylko uczniowie szkół. Wiadomo??? Tam jest elektorat :). BRAWO WY!!

avatar
~Abc
10.10.2018 09:04

Panie wice lub jak pan sobie życzy panie doktorze ekonomii. Właśnie przez takie zagrywki jakie pan stosujesz przegrasz pan to stanowisko . To jest nie pierwszy raz kiedy pańska zagrywka jest poniżej pasa . Czy nic panu nie dały negatywne opinie o poprzednim budżecie i sposobie ich przyjęcia do realizacji ? . Po co pan się ośmieszasz i zaczynasz pan znowu te same triki z tym budżetem . Chyba nie muszę panu wyjaśniać co to jest budżet obywatelski .

avatar
~Obserwator
11.10.2018 06:02

Baszczyn ty zdrajco dla koryta zrobisz wszystko

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl