TworzymyGłos Regionu

Rusza głosowanie na 25 projektów zgłoszonych do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego

Poniedziałek, 08 października 2018 o 12:36, aktualizacja Poniedziałek, 08 października 2018 o 12:44, autor: 6 1717
Rusza głosowanie na 25 projektów zgłoszonych do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego

27 projektów zostało zgłoszonych do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego, 2 z nich nie przeszły weryfikacji formalnej. Łącznie więc 25 projektów weźmie udział w głosowaniu. To najmniejsza liczba zgłoszonych projektów od czasu istnienia WBO.

Poniżej zamieszczamy listę projektów, zgłoszonych do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Przypomnijmy, że w tym roku nie będzie można zagłosować na projekty drogą elektroniczną. Każdy kto będzie chciał oddać głos powinien udać się do Urzędu Miejskiego we Wschowie, a dokładnie do punktu obsługi klienta w czasie pracy Urzędu. Będzie również możliwość głosowania w sołectwach. Jak tylko będą znane szczegóły dotyczące głosowania w miejscowościach wiejskich, poinformujemy o tym. Głosowanie potrwa do 31 października.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (6)

avatar
~Adaś
08.10.2018 14:19

To, że jest to koncert życzeń to mnie nie tak przeraża jak to, że jest tu mowa albo o szkołach i ich remontach albo o remontach dróg . A czy nie jest to obowiązkiem wynikającym z faktu posiadania tego mienia samego Urzędu MiG lub instytucji państwowych ? WBO staje się tylko budżetem w rękach burmistrza uzupełniającym do wykonywania jego zadań, tu wiele projektów nimi nie jest. One jako zadanie z obowiązku powinny trafić na biurko burmistrza do urzeczywistnienia a Rada MiG Wschowa winna tylko zadanie rozliczyć i za to burmistrzowi zapłacić . Brak wykonania równałoby się z brakiem zapłaty ? Urząd to jak firma, nie ma wyników burmistrz bieduje a nawet powinien być zmieniany ? Adaś

avatar
~Jasiek
08.10.2018 17:21

Panie doktor zmień pan taktykę . To ma być budżet obywatelski a nie budżet państwowy . Zapewne pan jako doktor nauk ekonomicznych rozróżnia te budżety . Dlaczego tym budżetem obywatelskim lub społecznym mamy załatwiać to co powinien załatwić ratusz czyli instytucja państwowa ? . No chyba że pan nie jest w stanie rozróżnić tego prostego zadania . Oducz się pan załatwiania że można za razem dwie pieczenie przyprawić za jednym zamachem . Potem pan napisze że sam osobiście zrobił to czy tamto i jak dużo za małe pieniądze . Miejmy nadzieję ze to ostatni taki oszukańczy budżet w pańskim wydaniu bo kadencja już się panu kończy a ludzie z którymi rozmawiałem powiedzieli że każdy tylko nie pan na nowego burmistrza .

avatar
~Adam
08.10.2018 22:03

Znowu 100 tys na SP1. I tak co roku. A dla pozostałych placówek nic. Przedszkola już nawet odpuściły sobie tą nierówną walkę..

avatar
~ZAWIEDZIONY FWS
08.10.2018 23:51

To jest projekt obywatelski?. Może pora wyłączyć szkoły, przedszkola z takiego budżetu??. Nam potrzeba innych innowacji. Chodniki , ścieżki rowerowo-piesze, itp. Coś dla innych. Wschowa to nie tylko uczniowie szkół. Wiadomo??? Tam jest elektorat :). BRAWO WY!!

avatar
~Abc
10.10.2018 09:04

Panie wice lub jak pan sobie życzy panie doktorze ekonomii. Właśnie przez takie zagrywki jakie pan stosujesz przegrasz pan to stanowisko . To jest nie pierwszy raz kiedy pańska zagrywka jest poniżej pasa . Czy nic panu nie dały negatywne opinie o poprzednim budżecie i sposobie ich przyjęcia do realizacji ? . Po co pan się ośmieszasz i zaczynasz pan znowu te same triki z tym budżetem . Chyba nie muszę panu wyjaśniać co to jest budżet obywatelski .

avatar
~Obserwator
11.10.2018 06:02

Baszczyn ty zdrajco dla koryta zrobisz wszystko

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaUpamiętnili Wiec Polski
12.12.20180 282
Złożeniem kwiatów pod tablicą, upamiętniającą wiec polski, rozpoczęły się uroczystości, związane z obchodami 100-lecia tego wydarzenia. Kwiaty pod tablicą złożyli między innymi b...
nazwa
Radykalna podwyżka diet?
11.12.20188 1481

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl