TworzymyGłos Regionu

Rodowity Irlandczyk na lekcji w Zanie

Czwartek, 19 listopada 2020 o 11:14, aktualizacja Czwartek, 19 listopada 2020 o 11:27, autor: 0 434
Rodowity Irlandczyk na lekcji w Zanie

Nauczyciele 1 Liceum Ogólnokształcącego we Wschowie wykorzystują potencjał zdalnego nauczania. Tym razem z uczniami spotkał się rodowity Irlandczyk - Trevor Walsh. Wszystko dzięki współpracy z Fundacją Kultury Irlandzkiej. To nie pierwszy raz, gdy na e-lekcję zapraszana jest ciekawa osobistość. Na początku listopada informowaliśmy o wideospotkaniu uczniów z Martą Ograbek.

1 LO Wschowa: 

Od września tego roku współpracujemy z Fundacją Kultury Irlandzkiej. W ramach tej współpracy mieliśmy dziś ogromną przyjemność spotkać się z rodowitym Irlandczykiem – panem Trevorem Walshem. Podczas spotkania poznaliśmy Irlandię jako niezwykle zieloną i interesującą wyspę, pełną ciekawych historii i tradycji. Mieliśmy również okazję porównać nasze kraje, dzięki czemu wiemy już czemu tak dobrze się z sobą dogadujemy. Poznaliśmy wiele zaskakujących faktów. Była to jedna z najcudowniejszych lekcji angielskiego, jaka miała miejsce w naszej nowej pandemicznej rzeczywistości. Z pewnością w następnym roku, również weźmiemy udział w projekcie i mamy nadzieję na spotkanie w świecie rzeczywistym, a nie wirtualnym.
Opiekun projektu: Jagoda Wąsik
Foto: 1 LO Wschowa
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl