TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Rekolekcje adwentowe w Farze poprowadzi znany kaznodzieja

śr., 15 listopada 2023 20:28

Wschowa przygotowuje się na wyjątkowe wydarzenie duchowe. Tegoroczne rekolekcje adwentowe, które odbędą się od 3 do 6 grudnia, poprowadzi znany kaznodzieja ojciec Wojciech Jędrzejewski OP, cieszący się uznaniem w środowisku duchownym i wśród wiernych.

Rekolekcje adwentowe w Farze poprowadzi znany kaznodzieja

Harmonogram rekolekcji

Rekolekcje rozpoczną się w I Niedzielę Adwentu i potrwają do środy. W tym czasie o. Wojciech Jędrzejewski OP wygłosi nauki na wszystkich Mszach niedzielnych, a także w dni powszednie o godzinach 6:30, 9:00 oraz 18:00. W planie wydarzenia znajduje się również spowiedź adwentowa w środę.

Spotkania tematyczne z ojcem Jędrzejewskim

Dodatkowo, w poniedziałek i wtorek o godz. 20:00, wierni będą mieli okazję uczestniczyć w specjalnie zaplanowanych spotkaniach tematycznych. To wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej duchowości i przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Kim jest o. Wojciech Jędrzejewski OP?

Ojciec Wojciech Jędrzejewski to nie tylko doświadczony kaznodzieja, ale także współtwórca Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego. Jego działalność wykracza poza granice parafii – jako były katecheta, duszpasterz młodzieży i studentów, zyskał szacunek i uznanie. Swoją wiedzą dzielił się jako współpracownik różnych mediów, w tym Radia Plus i Religia.tv. Jest także autorem wielu publikacji, w tym książek takich jak "Fascynujące Zaproszenie" oraz "Ewangeliarz Dominikański".

Jego zaangażowanie w posługę Słowa, zarówno wśród duchownych, jak i świeckich, objawia się poprzez prowadzenie warsztatów czytania Pisma Świętego oraz indywidualnego coachingiem kaznodziejskim.


Źródło: Katolicka Wschowa, Dominikanie.pl

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 3

    reklama

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    Nekrologi