Ręce drżały mi niesamowicie

Środa, 27 września 2017 o 16:53, aktualizacja Poniedziałek, 02 października 2017 o 09:51, autor: 2 11484
Ręce drżały mi niesamowicie

Od wczoraj rekordy popularności bije film, na którym widać jak pracownik wschowskiej stacji benzynowej ze stoickim spokojem przyjmuje groźby napastnika, żądającego pieniędzy z kasy. Jak się okazuje spokój był jednak tylko pozorny.

Do pracownika stacji benzynowej dotarł reporter stacji TVN24, który zapytał o to, jak wyglądała wymiana zdań pomiędzy nim a napastnikiem. Pan Łukasz Szymański zdradza, że pomimo, iż na materiale opublikowanym przez Komendę Powiatową Policji we Wschowie wydaje się jakby sytuacja w ogóle nie robiła na nim wrażenia, to jednak targały nim silne emocje.

- Napastnik zażądał pieniędzy trzy razy. Za pierwszym razem myślałem, że to są jakieś żarty i powiedziałem mu żeby nie robił sobie jaj. Jednak on odpowiedział, że to nie są jaja, wyciągnął nóż i kazał pakować pieniądze do worka to zadrżałem. Trzęsły mi się ręce, ale powiedziałem mu, że ma mi nie przeszkadzać bo czytam gazetę – relacjonuje pan Łukasz.

Pracownik stacji benzynowej gratuluje również wschowskiej policji, która sprawie namierzyła sprawcę, dzięki czemu jest on już za kratkami. Cała rozmowa dostępna tutaj.

(olek/źródło: TVN24)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~.
27.09.2017 19:14

brawo

avatar
~Miki
27.09.2017 19:41

Trzeba było rozbić butelką szklaną z jakimś napojem na jego łbie . I tak z tego typa nie będzie żadnego pożytku w przyszłości a nauczkę i zapłatę dostałby solidną .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl