Ręce drżały mi niesamowicie

Środa, 27 września 2017 o 16:53, aktualizacja Poniedziałek, 02 października 2017 o 09:51, autor: 2 11180
Ręce drżały mi niesamowicie

Od wczoraj rekordy popularności bije film, na którym widać jak pracownik wschowskiej stacji benzynowej ze stoickim spokojem przyjmuje groźby napastnika, żądającego pieniędzy z kasy. Jak się okazuje spokój był jednak tylko pozorny.

Do pracownika stacji benzynowej dotarł reporter stacji TVN24, który zapytał o to, jak wyglądała wymiana zdań pomiędzy nim a napastnikiem. Pan Łukasz Szymański zdradza, że pomimo, iż na materiale opublikowanym przez Komendę Powiatową Policji we Wschowie wydaje się jakby sytuacja w ogóle nie robiła na nim wrażenia, to jednak targały nim silne emocje.

- Napastnik zażądał pieniędzy trzy razy. Za pierwszym razem myślałem, że to są jakieś żarty i powiedziałem mu żeby nie robił sobie jaj. Jednak on odpowiedział, że to nie są jaja, wyciągnął nóż i kazał pakować pieniądze do worka to zadrżałem. Trzęsły mi się ręce, ale powiedziałem mu, że ma mi nie przeszkadzać bo czytam gazetę – relacjonuje pan Łukasz.

Pracownik stacji benzynowej gratuluje również wschowskiej policji, która sprawie namierzyła sprawcę, dzięki czemu jest on już za kratkami. Cała rozmowa dostępna tutaj.

(olek/źródło: TVN24)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~.
27.09.2017 19:14

brawo

avatar
~Miki
27.09.2017 19:41

Trzeba było rozbić butelką szklaną z jakimś napojem na jego łbie . I tak z tego typa nie będzie żadnego pożytku w przyszłości a nauczkę i zapłatę dostałby solidną .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 159
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl