TworzymyGłos Regionu

Praca szuka człowieka

Wtorek, 23 kwietnia 2019 o 14:23, aktualizacja Wtorek, 23 kwietnia 2019 o 22:28, autor: 17 1728
Praca szuka człowieka

Jeżeli masz wyższe wykształcenie i twój staż pracy wynosi minimum 10 lat to nie zwlekaj i aplikuj na stanowisko kierownika Referatu Rozwoju w Urzędzie Miasta i Gminy we Wschowie. Masz czas na złożenie dokumentów do 29 kwietnia do 15:00.

Jeżeli masz wykształcenie wyższe i pracujesz co najmniej 10 lat, to aplikuj na stanowisko Kierownika Referatu Rozwoju. Jeśli zostaniesz kierownikiem Referatu Rozwoju będziesz m.in. pozyskiwał fundusze, opracowywał i wdrażał strategię rozwoju gminy, obsługiwał kontakty zagraniczne.

Złóż wymagane dokumenty w kopercie z CV i listem motywacyjnym. Dokumenty złóż w Biurze Obsługi Interesanta do dnia 29 kwietnia 2019 roku do godz. 15:00.

Więcej szczegółów odnośnie konkursu znajdziesz pod linkiem http://bip.gminawschowa.pl/wakaty/2/6/Kierownik_Referatu__Rozwoju/

(pm)

REKLAMA

Komentarze (17)

avatar

avatar
~zuzia
23.04.2019 15:24

jeszcze za nowej kadencji nic się nie rozwinęło i od kierownika referatu czas zacząć PRIORYTET !

avatar
~Xxx
23.04.2019 21:06

To Nasz burmistrz szaleje!!! Chyba się poprzewracało w głowach. Jaka ta Nasza Wschowa bogata. Sami kierownicy, dyrektorzy itp. Ciekawe skąd następny kierowniczek przyjdzie? A tak poza tym to czy dla referatu składającego się z dwóch osób aż potrzebny jest kierownik? No tak pewnie kolejny z kampanii upomina się o swoje.

avatar
~Ach to oni!
24.04.2019 09:13

Do powyżej: - jak się samemu nic nie umie, nie potrafi to trzeba postawić na dyrektorów, kierowników, aby móc w razie niepowodzenia mieć na kogo zwalić całą WINĘ i przypisać zaistniałe niepowodzenie!!!!. Ot to taka psychologiczna zagrywka wszystkich niekompetentnych SZEFÓW !!!. A Świstak siedzi w naszym Merostwie i zawija sreberka !!!!. Pytanie do pseudo eksperta z Merostwa: - na jakiej podstawie ustalono wiek " MINIMUM 10 lat stażu pracy......" ???, - z jakiej metodologi to wynika???. Pytanie nasuwa się z racji dotychczasowej obsady etatów w Merostwie Wschowa, np. : samego burmistrza, jego zastępczyni, jego dyrektorów, jego prezesa Spółki Komunalnej, itd. itp. obsady pseudo asów administracji i zarządzani bez wcześniejszej obowiązkowej granicy wiekowej przepracowanych lat P R A C Y !!!!!. I jak widać - EKSPERTÓW CI u nas dostatek, ale szmalu w kasie budżetowej jakoś z tego nie przybywa - o dziwo wręcz U B Y W A !!!!. Ach to oni!!!!!

avatar
~i to nie koniec szaleństwa
24.04.2019 09:34

od maja mamy kolejnego wice burmistrza!!! 40 tys Nowa Sól, ma jednego zastępcę prezydenta.

avatar
~ja
24.04.2019 12:25

czemu nie działa strona urzedu ?

avatar
~do powyżej
24.04.2019 20:23

"czemu nie działa strona urzedu ?" zapytaj poprzednią władzę to oni zawalili, teraz dopiero wychodzą wszystkie kwiatki czopkistów

avatar
~Realista
24.04.2019 23:14

A więc pół roku po objęciu władzy nowi włodarze jeszcze nie ogarnęli hostingu? Nawet gdyby jak ich nazywasz "czopkiści" zostawili zgliszcza, to zastanów się jak to świadczy o obecnej ekipie? Za rok też będziesz wszystkie potknięcia przypisywał działaniom poprzedniej władzy, jak partia pewnego prezesa?

avatar
~ja
24.04.2019 23:17

no dobra, tylko, że są jakies tam konkursy ogłaszane , to chyba mam prawo wziąć w nich udział , tylko skad mam wiedziećec jak strona nie działa ?

avatar
~Odp
25.04.2019 09:01

Widać jak interesujesz się Wschową, od dawna działa strona gminawschowa.pl , do czasu zakończenia umów i odzyskania domeny. Temat był wcześniej opisywany, ogarnij się zanim coś napiszesz.

avatar
~@realisto
25.04.2019 23:47

Przypomnij sobie ile ...czopkistom zajęło czasu ruszenie ze stroną? Już zapomniał wół?

avatar
~odp
26.04.2019 18:51

czopkiści podpisywali umowy jak leci aby tylko błysnąć w necie, a teraz mamy tego skutki, okres wypowiedzenia nie trwa miesiąc czy dwa, "wół" dopiero teraz widzi coraz więcej kwiatków starej władzy (termomodernizacja, prezes SK i jej 15000 zł oraz odprawy, bałagan w urzędzie, brak jakichkolwiek inwestycji, chcesz więcej) skul ogon i pogódź się wreszcie z porażką

avatar
~Kandydat na stanowisko
26.04.2019 11:15

Czy ktoś jeszcze wierzy, że , ot tak, aplikując można znaleźć zatrudnienie w ratuszu?:) Cóż to za wymagania - staż pracy 10 lat na dowolnym stanowisku i wyższe wykształcenie. A czy przypadkiem osoba zajmująca się kontaktami z zagranicą i inwestorami nie powinna znać dobrze angielskiego lub niemieckiego ?

avatar
~wschowa
26.04.2019 11:33

faktycznie, to jakiś żart, ma obsługiwać kontakty zagraniczne, bez obowiązkowego angielskiego? To jak, w języku migowym?

avatar
~O co tu chodzi ?
26.04.2019 20:33

Wypisz i wymaluj jak obecna sytuacja obecnie rządzących i ich "klanu towarzyszy" z koalicji przypomina mi w tym ich tłumaczeniu byłą premier Szydło, a mianowicie jak były zarzuty wobec jej rządów to te ich pisowskie tłumaczenie, cytat ..." a przez te ostanie osiem lat ich rządów..... - to było to i to - czy cos w tym rodzaju?,....". Takie proste wręcz prostackie tłumaczenie się aby zamydlić temat, swoja nieudolność i niegospodarność ..... !!!!. podobnie jest obecnie we Wschowie - jadą z podobnym tekstem - jak coś nie tak !!! - NO TO ONI - i sprawa załatwiona !!!!. Podejrzewam, ze ten tekst nigdy się im nie znudzi i będą po niego sięgać jak tylko coś sknocą, albo nic nie zrobią !!!!. OT taka gra z Suwerenem - ONI - MY !!!

avatar
~STUDENTKA III WIEKU
27.04.2019 10:38

A nie miała Pani Szydło rację.Amber Gold .250 mld ukradzione z VAT.Afery na cmentarzu.Prywatyzacja w Warszawie itd,itd.Afery PiS to taki mały pikuś.Dla KOD-owca to jest trudne do zrozumienia.Widać to bardzo ładnie po odpowiedzi na pytanie dlaczego protestujecie jak wasz ktoś zapyta.Aż litość bierze. trudne do pojęcia.

avatar
~@-studentka...coś tam, ..._
27.04.2019 18:30

Tak nawiasem mówiąc, to twoi nauczyciele jak cię słyszą to się zapewne ze wstydu czerwienieją !!!, że im taki "bubel" z pod ich "katedry edukacji" wyszedł !!!!. Ty jak ta stara zdarta PŁYTA co wpis to te same dane z pisowskiego PRZEKAZU DNIA, najwyraźniej nie odrobiłaś kolejny raz lekcji..... z afer czterech lat pisowskich rządów !!!!?. Tak jak twój premier, który okrągły stół nazywa kwadratem, ew, może być i prostokątem !!!., a ludzi na pseudo debate na Stadionie Narodowym wybiera według klucza jego pomysłu, tzw. "obiektywnego algorytmu" !. Czy u ciebie jest taki sam poziom z liczenia i matematyki ???, bo z policzeniem afer w pisie masz problemy !.

avatar
~Kandydat na stanowisko
29.04.2019 09:14

Czy ktoś jeszcze wierzy, że , ot tak, aplikując można znaleźć zatrudnienie w ratuszu?:) Cóż to za wymagania - staż pracy 10 lat na dowolnym stanowisku i wyższe wykształcenie. A czy przypadkiem osoba zajmująca się kontaktami z zagranicą i inwestorami nie powinna znać dobrze angielskiego lub niemieckiego ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl