TworzymyGłos Regionu

Powiatowy Dzień Strażaka we Wschowie

Niedziela, 12 maja 2019 o 18:56, aktualizacja Piątek, 17 maja 2019 o 15:05, autor: 0 2177
Powiatowy Dzień Strażaka we Wschowie

12 maja we Wschowie odbyły sie tegoroczne obchody Powiatowego Dnia Strażaka. Uroczystości zainaugurowano Mszą Świętą w intencji strażaków w Klasztorze Franciszkanów, następnie odbył się uroczysty apel, w trakcie którego wręczono awanse zawodowe oraz medale.

Do Wschowy do Klasztoru Franciszkanów zjechali się strażacy z terenu powiatu na uroczystości Powiatowego Dnia Strażaka. Wspólnie chcieli świętować dzisiejszy dzień, pogratulować druhom i druhnom odznaczeń i awansów. Wysłuchali podziękowań za swoją ciężką i ofiarną służbę od: brygadiera Krzysztofa Piaseckiego, wicewojewody lubuskiego Wojciecha Perkacza, Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP Patryka Maruszaka, starosty wschowskiego Andrzeja Bielawskiego, burmistrza Konrada Antkowiaka, członka Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. lubuskiego Władysława Brzechwy, prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP we Wschowie Andrzeja Nowickiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej i materiału filmowego.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaPowiatRemont drogi w Starych Drzewcach jeszcze w tym roku
22.05.20190 100
W dniu 20 maja 2019 roku Starosta Wschowski Andrzej Bielawski wziął udział w uroczystości wręczenia czeków na dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.
nazwa
Dzień Dziecka z OSP
21.05.20190 183

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl