Powiat przyznał dotacje dla stowarzyszeń

Czwartek, 16 lutego 2017 o 13:27, aktualizacja Czwartek, 16 lutego 2017 o 14:31, autor: 3 1617
Powiat przyznał dotacje dla stowarzyszeń

Powiat ogłosił wyniki konkursu dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych. Pozytywnie rozpatrzono 33 wnioski i przyznano łączną kwotę 119 tysięcy złotych. Z powodów formalnych 6 wniosków nie otrzymało dotacji.

Najwięcej środków w konkursie na realizację zadań publicznych zdobyły: Czas A.R.T. - 11 630 złotych, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe - 10 tysięcy złotych, Twórcze Horyzonty - 10 tysięcy złotych, WSTK - 9 tysięcy złotych, Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej - 9 tysięcy i Korona Wschowa - 7 tysięcy złotych.

Wyniki konkursu zamieszczamy w pliku poniżej.

(rak)

Pobierz załączony plik: Wyniki-dotacji-na-2017-rok.pdf

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar
~Adaś
16.02.2017 16:25

Chcę tylko zwrócić uwagę na fakt ; 1) Czas A.R.T. w innym urzędzie otrzymuje dotację, tj. w Starostwie .... najwyższą , a po 2) nie zasługuje na dotację i szacunek w UMiG Wschowa . Reasumując , pośredni partner docenia osiągnięcia Stowarzyszenia które są nie przeciętne , a "matka" "karze" swoje dziecie za fakt bycia najlepszym na "ulicy" ..... ? idę dzisiaj na "śledzia" i coś pod niego bo nie mogę zrozumieć tego "świata" o zapachu "dobre zmiany" ? Adaś

avatar
~co...za..to...
16.02.2017 22:26

Co można się spodziewać od tzw. " rąsia, klapa, goździk, buźka????

avatar
~jola
20.02.2017 10:24

A Virtus był tak mocno zapracowany, że nie złożył wniosku, czy mają za dużo pieniędzy? Antek na każdej mszy nawołuje aby 1% z odpisu przekazać na virtus. Uważam, że powinien tego nie robić, gdyż w gminie jest wiele dzieci, które potrzebują środki na rehabilitację i tylko jedyna szansa aby otrzymali, to właśnie ten 1 % a który może stanowić dla nich tak dużo. Virtus miał właśnie szansę wystartować tutaj.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl