Policjanci ostrzegają przed drobnymi złodziejami

Poniedziałek, 07 sierpnia 2017 o 15:35, aktualizacja Piątek, 11 sierpnia 2017 o 14:14, autor: 1 2110
Policjanci ostrzegają przed drobnymi złodziejami

Wschowscy policjanci przypominają o tym, że podczas wakacji plaże odwiedzają nie tylko osoby, które chcą wypocząć, ale jest to też czas dla drobnych złodziei, którzy w każdej chwili mogą wykorzystać naszą nieuwagę na plaży, w domkach letniskowych, czy namiotach.

O tym, że warto uważać na wartościowe przedmioty pozostawione bez opieki przekonali się turyści, którzy odpoczywali na terenie powiatu wschowskiego.

- Tak było w przypadku 34-letniej mieszkanki Zielonej Góry, której aparat fotograficzny oraz pieniądze zniknęły z otwartego domku letniskowego - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa.

Więcej szczęścia miała 29-letnia mieszkanka Suwałk.

- Kobieta zaparkowała auto pod domkiem letniskowym pozostawiając na fotelu pasażera plecak, portfel z pieniędzmi, telefon komórkowy, dokumenty warte ponad 3 tys. złotych. Szybkie zgłoszenie, czujność znajomych, szybka reakcja mundurowych spowodowały, że 39-letni mieszkaniec Żagania został zatrzymany i trafił po policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Natomiast skradzione przedmioty trafiły do prawowitej właścicielki - relacjonuje Oficer Prasowy KPP Wschowa.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Zdziw
14.08.2017 17:32

A przed grubymi złodziejami to policja nie ostrzega?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaTym razem się uda? Odkupienie kina Hel wraca pod głosowanie
17.10.20179 598
Pomysł odkupienia budynku po kinie Hel ponownie wraca na sesję Rady Miejskiej we Wschowie. 26 października radni zdecydują, czy gmina odkupi nieruchomość od prywatnego właściciela. 

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl