Policjanci ostrzegają przed drobnymi złodziejami

Poniedziałek, 07 sierpnia 2017 o 15:35, aktualizacja Piątek, 11 sierpnia 2017 o 14:14, autor: 1 2277
Policjanci ostrzegają przed drobnymi złodziejami

Wschowscy policjanci przypominają o tym, że podczas wakacji plaże odwiedzają nie tylko osoby, które chcą wypocząć, ale jest to też czas dla drobnych złodziei, którzy w każdej chwili mogą wykorzystać naszą nieuwagę na plaży, w domkach letniskowych, czy namiotach.

O tym, że warto uważać na wartościowe przedmioty pozostawione bez opieki przekonali się turyści, którzy odpoczywali na terenie powiatu wschowskiego.

- Tak było w przypadku 34-letniej mieszkanki Zielonej Góry, której aparat fotograficzny oraz pieniądze zniknęły z otwartego domku letniskowego - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa.

Więcej szczęścia miała 29-letnia mieszkanka Suwałk.

- Kobieta zaparkowała auto pod domkiem letniskowym pozostawiając na fotelu pasażera plecak, portfel z pieniędzmi, telefon komórkowy, dokumenty warte ponad 3 tys. złotych. Szybkie zgłoszenie, czujność znajomych, szybka reakcja mundurowych spowodowały, że 39-letni mieszkaniec Żagania został zatrzymany i trafił po policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Natomiast skradzione przedmioty trafiły do prawowitej właścicielki - relacjonuje Oficer Prasowy KPP Wschowa.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Zdziw
14.08.2017 17:32

A przed grubymi złodziejami to policja nie ostrzega?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaEkonomista Tomasz Świątek finalistą III Lubuskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.
21.03.20180 11
W czwartek 15.03.2018 r. odbył się III Lubuski Konkurs Wiedzy o Podatkach organizowany przez Lubuską Izbę Doradców Podatkowych w Zielonej Górze. Konkurs składał się z trzech etap&...
nazwa
Apel do mieszkańców
21.03.20180 267

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl