TworzymyGłos Regionu

Podziękowanie

za uratowanie psa

Piątek, 08 listopada 2019 o 13:52, autor: 6 1511
Podziękowanie

Do naszej redakcji zgłosił sie pan Daniel z Sicin. Za naszym pośrednictwem przekazuje serdeczne podziękowania weterynarzowi, Bogdanowi Jaworskiemu za uratowanie psa. 

Lekarz dołożył wszelkich starań, aby przywrócić do zdrowia jego bernardynkę Sabę. Pan Daniel dodał, że Bogdan Jaworski ma serce otwarte dla zwierząt w potrzebie i nie odmówi nikomu pomocy. 

REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Zenek
08.11.2019 16:42

Pan Bogdan Jaworski to znana i dobra marka :)

avatar
~Anita
08.11.2019 19:28

Super weterynarz dużo serca wsadził w swoją pracę do naszej sabuliny swój czas wieczorny poświęcił aby po zamknięciu zakładu przyjeżdżać codziennie do nas :):)

avatar
~Anita
08.11.2019 21:07

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniala opiekę nad naszą sabula naprawdę pan Bogdan dobry człowiek po pracy zamiast spędzać czas z rodziną jeszcze przyjeżdżał do nas cały czas aby podawać leki :)Dziękujemy :)

avatar
~Adam
08.11.2019 22:52

Nie można było osobiście podziękować? Po co robić z tego sensację. Zachował się jak powinien i tyle. Takich ludzi jest więcej, każdemu będziemy w taki sposób składać podziękowania?!

avatar
~Pj
09.11.2019 22:12

No i wydaje mi się że za darmo tego nie robił. Jak robię nadgodziny to też nie jestem z rodziną. I nikt mi za to nie dziękuje.

avatar
~Pani
10.11.2019 23:54

Uważam, ze Pan Bogdan jest najlepszym weterynarzem we Wschowie! Z powołaniem i wielkim sercem dla zwierząt i niech się ktoś nie czepia, ze za darmo tego nie robi! To jest jego praca! To jest wymiana energii! Trzeba zapłacić za czyjąś pracę! Nie mam już psa bo kiedys nadchodzi kres każdego życia ale jeśli kiedykolwiek będę mieć znów jakieś zwierze powierzę opiece weterynaryjnej właśnie jemu Bogdanowi Jaworskiemu!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl