TworzymyGłos Regionu

Podziękowania od najbliższej rodziny

Czwartek, 13 września 2018 o 17:10, autor: 3 1468
Podziękowania od najbliższej rodziny

Poniżej zamieszczamy podziękowania od najbliższej rodziny świętej pamięci Juliana Smoczyńskiego.

7 września odszedł od nas Julian Smoczyński, mąż, ojciec i dziadek. Dziękujemy za Mszę Świętą księdzu proboszczowi Krzysztofowi Maksymowiczowi, księdzu Piotrowi Gniewaszewskiemu, szafarzowi Grzegorzowi Grzelakowi oraz organiście Stefanowi Jankowskiemu.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich przybyłych na uroczystość pogrzebową, dla koleżanek z Vita Med, rodziny, przyjaciół, sąsiadów i znajomych oraz wszystkim tym, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu.

Dziękuje Żona z Dziećmi.

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar
~Ireneusz Mieżowiec
13.09.2018 21:18

Nie jest prawdą, że nie ma ludzi niezastąpionych... Nikt nie jest w stanie zastąpić Pana Juliana. Potrafił zrobić wszystko. Dopiero po Jego śmierci zdałem sobie sprawę ile Mu zawdzięczam.... Ile wkręconych śrubek, ile ruchów strugiem. Wymienione zamki w drzwiach, skręcone meble w sklepie, powieszone półki. I zawsze mi mówił - zwolnij, choć sam tego nie potrafił. Jego śmierć to dla mnie jedno wielkie "dlaczego już" Dziękuję.

avatar
~maria krzysztof laccy
14.09.2018 14:20

tak to prawda Julek dobry ,kochany czlowiek , teraz ja zadaje pytanie dlaczego tak szybko? rdzie Julka bardzo brakowalo ale coz wierzymy ze jeszcze sie z nim spotkamy i usmiechnie sie do nas jak zawsze to robij czesc jego pamieci mk.laccy

avatar
~Znajomy
15.09.2018 09:29

No nie Julek. Miałeś mi pomóc altankę budować..... Cóż,pewnie potrzebowali fachowców. Pozostaniesz w mojej pamięci.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl