TworzymyGłos Regionu

Podsumowanie kursu „Bezpieczna Kobieta”

Czwartek, 25 kwietnia 2019 o 11:11, autor: 0 1151
Podsumowanie kursu „Bezpieczna Kobieta”

Wschowska Policja dbając o bezpieczeństwo mieszkanek powiatu wschowskiego cyklicznie, organizuje działania prewencyjne pn. „Bezpieczna Kobieta – poczuj się silna i bezpieczna”. W lutym w miało miejsce pierwsze spotkanie w ramach cyklu zajęć, które odbywały się w każdą środę pod okiem trenera UKS Sparta Sława Macieja Kaczorowskiego. 

Uczestniczki poznały podstawowe, ale skuteczne techniki odpierania ataku, a także udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo nabyły umiejętności bezpiecznych zachowań w przypadku kontaktu z napastnikiem. Dzisiaj Komendant Komisariatu Policji w Sławie pogratulował kursantkom, które ukończyły cykl zajęć. Wręczył im dyplomy oraz podziękował trenerowi za przeprowadzenie szkolenia. Komendant Straży Miejskiej w Sławie w imieniu Burmistrza Sławy pogratulował paniom i przekazał drobne upominki.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl