Po interwencji radnego Giezka trwają prace naprawcze urządzeń do jazdy na deskorolce

Wtorek, 10 lipca 2018 o 16:20, aktualizacja Wtorek, 10 lipca 2018 o 16:26, autor: 16 1529
Po interwencji radnego Giezka trwają prace naprawcze urządzeń do jazdy na deskorolce

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Paweł Giezek zwrócił uwagę wiceburmistrzowi na stan urządzeń do jazdy na deskorolce na terenie wschowskiego skateparku. Urządzenia nie nadają się do użytkowania - mówił radny, a wiceburmistrz zapewniał, że gmina stara się usuwać na bieżąco wszelkie szkody. I rzeczywiście co najmniej od wtorku (9 lipca) skatepark jest chwilowo nieczynny z powodu prac naprawczych.

Zdaniem Pawła Giezka naprawa urządzeń do jazdy na deskorolce wymagała pilnej interwencji.

- Urządzenia nie nadają się do użytkowania. Dziury w płytach mogą spowodować zagrożenie zdrowia i życia osób korzystających z tych urządzeń - mówił Paweł Giezek.

Wiceprzewodniczący miał ze sobą zdjęcia, które pokazywały stan urządzeń.

- Byłem trzy dni temu na wizji lokalnej (wypowiedź z 5 lipca - przyp. red.) - mówił Paweł Giezek - młodzież w rozmowie ze mną powiedziała krótko: co to za władza, pani burmistrz zrobi to za 10 lat. Więc zapytałem, a co na to wiceburmistrz Miłosz Czopek? Usłyszałem: niech pan nic nie mówi na ten temat.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla sympatyków deskorolki. Od co najmniej 9 lipca trwają na terenie wschowskiego skateparku prace naprawcze i wszystko wskazuje na to, że już wkrótce urządzenia do jazdy na deskorolce będą naprawione.

(rak/foto: koper)

REKLAMA

Komentarze (16)

avatar
~Morda
10.07.2018 16:56

O to chodzi!

avatar
~Do Czopka
10.07.2018 17:05

Obiecywal pan złote góry.Miało być miasto przyjazne dla mieszkańców. Władza dla ludzi i co? Panie Czopek to juz koniec....choroba nadal postępuje...a rządzić miastem Trzeba umieć !!!.... i będziemy pamiętać.

avatar
~Gekon
10.07.2018 17:13

Giezek na BURMISTRZA?!

avatar
~Adaś
10.07.2018 17:33

Te orzeczenia i zdjęcia Pana V-Przewodniczącego na dzisiaj działają jako detonator na psychikę p. V- Burmistrza ....... jak to się pozmieniało , .... przyjaciel systematycznie "dogryza" ostatnie dni nurtu zmian na lepsze i tańsze. Pokpiwanie p. Giezka jest przemyślane , jest w racji słuszne ale czy tak powinna wyglądać tzw. WSPÓŁPRACA ? Jeden i drugi dali już opinii publicznej na tyle oznak swej niechęci do siebie , że takie kolejne oznajmiania nam kto jest "samcem alfa" zaczyna mnie po prostu nudzić . ... nawet przy założeniu , że rację ma p. Giezek bo o wypadek nie trudno . Przegrzewanie tego nastroju nie daje klimatu do dobrej pracy , a my musimy w tym uczestniczyć ....... tylko czy na pewno musimy Panowie, ...... został już tylko I kwartał do wystawienia Wam ocen ? Adaś

avatar
~Do Gekon
10.07.2018 17:50

Oficjalnie PIS wystawił Glinskiego na burmistrza. Pozostał nam Czopek i Giezek którzy jeszcze oficjalnie nie powiedzieli TAK. Zapomniałbym o Antkowiaku popierany przez SLD( Owoc i spółka) PSL...

avatar
~Wschowianin
10.07.2018 19:35

A ja tak trochę nie na temat.....fajnie ze naprawiają to i owo ale dobrze by było żeby wzięto się też za likwidację tych wszystkich pijaków w parku 1000 lecia....alejka zastąpiona przez tych osobników. Aż się nie chce chodzić na spacery z dziećmi ponieważ słychać wulgaryzmy i załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych gdzie im wygodnie. Co na to straż miejska albo służby porządkowe. Ten park to już przypomina meline. Proszę mieć na uwadze ze przechodzą tam ludzie i naprawdę jest nieprzyjemnie.

avatar
~Baska
10.07.2018 19:39

Ani Giezek! , ani Czopek!, ani strażak !!!!. Komuś bardzo, ale to bardzo zależy aby te nazwiska , a zwłaszcza "Kameleona" Giezka przez cały ten czas przedwyborczy przewijało się w lokalnych mediach /zw.pl/ zgodnie z powiedzeniem "nie ważne co o nas piszą, ważne aby było o nich głośno w mediach/ , a już ci się coś tam przyklei do słuchacza i będzie wywołana sztuczna dyskusja - dyskusja ta ma utrwalić przydatność jednego, drugiego czy trzeciego jako kandydata na przyszłego Burmistrza !!!!, jest to żałosne i bardzo prostackie, na poziomie wyborów 2014 kiedy to pani Patalas przy pomocy klakierów: Czopka i Giezka doprowadzili metodą TOTALNEGO OBRZUCANIA BŁOTEM pana Grabkę przejmując w naszej Gminie władzę - - - I o to mamy tego efekty: - nędzy i rozpadu inwestycji i gospodarki w naszym mieście i gminie........!. Mając na uwadze powyższy przykład niby po interwencji v-ce Giezka można powiedzieć, że jest to KLASYCZNY przykład na cwaniactwo tego człowieka, który nie wyzbył się tzw. zagrywek przedwyborczych, które ćwiczył na w spół z Patalas i Czopkiem w kampanii wyborczej 2014, a mianowicie - mamy już w pełni lato - w tym czasie tego typu sprzęt powinien być sprawny w 100 % , a v-ce Giezek dzisiaj zauważył uszkodzenie na PLACU ZABAW DLA DZIECI !!!!. Pytanie: - co v-ce robił od stycznia do czerwca 2018r ???, - ile ten piewca pani Patalas z 2014 roku ma jeszcze tego typu Asów w rękawie, na które jako v-ce Przewodniczący powinien /zgodnie z jego obowiązkiem!/ reagować N I E Z W Ł O C Z N I E !!!!! bo to jest jego NACZELNYM O B O W I Ą Z K I M będąc na tym stanowisku, a nie rozgrywać to etapami " jak scwany lis" bo zbliżają się nowe wybory "Jesień 2018". Jeśli nasz wyborca ma tak krótką pamięć co do tych tzw. pseudo kandydatów oraz ich wcześniejszych zachowań i dokonań i przykładowo da się na brać na to ich CWANIACTWO to niech się nie zdziwi, iż Naszą Wschową i Naszą Gminą będą kolejne cztery lata rządzić miernoty i niedojdy, które będą utrwalać tą naszą biedę i niechlujstwo inwestycyjno - gospodarcze ...............!. Suwerenie bądź czujny ...!

avatar
~Posnan
10.07.2018 23:16

Trudno, nie zgodzić się z Baśką. Pan G. próbuje za wszelką cenę oczernić wszystko teraz, a wcześniej niczego nie widział. Żałosny wręcz człowiek, szkoda, że próbując zabłysnąć w polityce robi z siebie totalnego i....ę. Wiadomo, że na wszystko potrzebne są pieniądze, szkoda, że o zdanie nie zapytano dyrektora CKiR.

avatar
~@ Baska
11.07.2018 07:36

W 100 % TRAFNE !. Proszę zwrócić uwagę na A K T Y W N O Ś przedwyborczą tych dwóje, tj. pani H. K. Walkowiak i Giezka ps. "Kameleon" - po czterech latach swojej kadencji robienia i palenia "głupa" na zajmowanych stanowiskach za kasę SUWERENA czyli nas wszystkich, jak by się umówili i na KOMEDĘ Szefowa zainteresowała się rzeźbami w parku zwanymi "figurkami", a jej v-ce Placem zabaw dla młodzieży...... Przecudowna spostrzegawczość tych dwoje po czterech latach - ciekawe co tych dwoje geniuszy oświeci w najbliższych dniach, tygodniach przed wyborami "Jesień 2018". Proponuję naszym czytelnikom K O K U R S w ułatwieniu TYM GENIUSZOM robotę nadzwyczaj wyczerpującą co do ich zajmowanych stanowisk, by opracować im wyprzedzający grafik uwag i usterek jakie znajdują się na terenie naszego MIASTA i GMINY...... . W ten sposób to My Wyborcy staniemy się cenzurami Naszych Rządzących w Merostwie i Radzie MiG. Zapraszam..... Pozdrawiam !

avatar
~xyz
11.07.2018 08:49

Widać ze Czopek nie próżnuje i działa nawet w internecie. Opluwanie radnego Giezka teraz Knaflewska ....na piedestale, jest widoczny na każdym kroku. Przecież przeciwnik w wyborach na burmistrza jest dużego kalibru. No zobaczymy dla mnie Giezek ma duże szanse ...

avatar
~do xyz
11.07.2018 09:21

Jeden i drugi to chodzące beztalencie z tym że ten z tytułem doktora ekonomii to wielki teoretyk i budowniczy zamków z piasku .

avatar
~spokój i rozwaga
11.07.2018 10:53

Pan radny Giezek sam się opluł prowadząc kampanię pt. Grabieżcy. Można by mu dać drugą szansę ale nawet nie usłyszeliśmy z jego ust słowa PRZEPRASZAM np. za nepotyzm i kolesiostwo gdy zatrudniali go w Spółce Komunalnej

avatar
~@xyz
11.07.2018 10:42

Tylko osoba mało ku.....mata w sprawach samorządowych i potrzeb naszego miasta, ewentualnie na etapie tak zwanej "BLONDYNKI" źle życzącej naszemu miastu / CO JEST BARDZO PRZYKRE/ może tak podchodzić do indywidualnych wpisów forumowiczów zw.pl jak TY !, nazywając każdy wpis oceniający ps. "Kameleona" Giezka..... " O P L U W A N I E M " GO !..... . Świadczy to również o tym, iż ta osoba "xyz" i jej podobne nie potrafią w jasny sposób podać konkretnych przykładów w obronie niby swoich idoli tylko ciągle powtarzają: - szkalowanie, opluwanie itp. Korzystając z zaproszenia "Baśki" do udziału w KONKURSIE podaje kolejne tematy dla aktywności przedwyborczej Giezka i H. K. Walkowiak : 1. po weekendzie kosze w parkach są przepełnione, a ich obejście zaśmiecone - brak reakcji służb komunalnych nawet do środy, czwartku, 2. chodnik na przeciwko posesji H. K. Walkowiak ul. Daszyńskiego od miesiąca jest zrujnowany i grozi wypadkowi użytkowników pieszych, 3. Ulice boczne w mieście są zarośnięte i brudne - służby komunalne nie reagują, 4. obejście Kina i Mleczarni straszy brudem i wyschniętymi chwastami, itp., itd. ... Może te tematy za moją zgodą p. Giezek i H. K. Walkowiak wykorzystać do swojej aktywności na następne dwa - trzy tygodnie...... Życzę powodzenia w dalszych tematach i pomocy v-ce i Przewodniczącej Rady M-G !.

avatar
~Janek Pradera
11.07.2018 14:54

Nagle go skatepark interesuje

avatar
~Wyborca
11.07.2018 15:32

Tylko nie Czopek. Arogancja pycha...tego pana jest na każdym kroku.

avatar
~@ posnan
11.07.2018 20:59

Błędne skierowanie do tego człowieka z zapytaniem o finanse , bo ten pan niczego nie wie , tam rządzi pani zza biurka . Ten pan , wtedy kiedy pan G. zaczyna kampanię wyborczą trzęsie portkami , można by więcej na ten temat ale szkoda słów Tak właśnie wygląda dobór kadry kierowniczej , żałosnej , bez elementarnej wiedzy o zarządzaniu a przy tym leniwej .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaW Sławie budują nowe mieszkania
20.07.20180 172
Koniec mówienia o inwestycji w budowę nowych mieszkań, właśnie rozpoczął się czas realizacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sławie rozpoczął budowę bloku mieszkalno-usł...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl