TworzymyGłos Regionu

Oferta pracy w KPP Wschowa

Poniedziałek, 20 września 2021 o 10:09, autor: 0

Komendant Powiatowy Policji we Wschowie poszukuje kandydatów na stanowisko: STARSZY INSPEKTOR – ZESPÓŁ DS. FINANSÓW I ZAOPATRZENIA KPP Wschowa.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi conajmniej 6%.

Ogłoszenie o naborze w celu zatrudnienia na wakatujące stanowisko członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu
Komenda Powiatowa Policji
ul. Kazimierza Wielkiego 12
67-400 Wschowa

Miejsce wykonywania pracy:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przyjmowanie wpłat od funkcjonariuszy z tytułu nałożonych mandatów karnych gotówkowych,

  • terminowe rozliczanie przyjętych MKG i ich wpłata na rachunek I Urzędu Skarbowego w Opolu,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej pozyskiwanych darowizn,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zawartych porozumień (Fundusz Wsparcia Policji),

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zawartych umów użyczenia,

  • prowadzenie dokumentacji dopłat do wypoczynku,

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej spraw mieszkaniowych funkcjonariuszy,

  • dokonywanie sprawdzeń prawidłowości rozliczeń delegacji, kosztów dojazdów do służby,

  • przyjmowanie wniosków o pomoc finansową z Funduszu Prewencyjnego PZU,

  • prowadzenie dokumentacji ZFŚS pracowników cywilnych KPP Wschowa,

  • prowadzenie postępowań szkodowych – rejestracja, sporządzanie protokołów szkód oraz sprawozdań z postępowań szkodowych,

  • prowadzenie dokumentacji Funduszu Reprezentacyjnego Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie,

  • przyjmowanie i opracowanie rachunków i faktur wystawionych przez biegłych i sporządzanie zestawień,

  • przyjmowanie i opracowanie faktur dotyczących badania zatrzymanych,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej wezwań do zapłaty wystawionych za pobyt w jednostce Policji w celu wytrzeźwienia,

  • przygotowanie, kwalifikowanie, porządkowanie i przekazanie wytworzonych przez siebie dokumentów do Archiwum Zakładowego w KWP Gorzów Wlkp. i Składnicy Akt KPP Wschowa.

Warunki pracy
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
- stanowisko pracy zlokalizowane w pokoju biurowym na I piętrze (brak windy),
- podstawowe wyposażenie stanowiska: telefon, monitor ekranowy, komputer,

- większość czynności jest wykonywana w pozycji siedzącej,
- obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę,

- praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
I piętro, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, przy oświetleniu sztucznym i naturalnym

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
niezbędne:

- wykształcenie: średnie ekonomiczne,

- umiejętność obsługi komputera,

- posiadanie obywatelstwa polskiego,

- korzystanie z pełni praw publicznych,

- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

pozostałe wymagania niezbędne:
- znajomość przepisów ustawy z dnia 06 kwietnia 1990 r. o Policji z późniejszymi zmianami,

- znajomość przepisów ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks Postępowania Administracyjnego

z późniejszymi zmianami,

- asertywność i umiejętność argumentowania,

- rzetelność, dokładność, komunikatywność,

- umiejętność stosowania przepisów i ich interpretowania,

- samodzielność,

- umiejętność planowania własnej pracy,

- znajomość zagadnień finansowych/księgowość,

- doświadczenie zawodowe – pow. 1,5 roku w administracji lub do 1 roku w księgowości/finansach.

wymagania dodatkowe:

- umiejętność podejmowania decyzji,

Przewidywanie, planowanie,

- wykształcenie: wyższe – finanse, administracja państwowa,

- przeszkolenie z zakresu finansów.

wymagane dokumenty i oświadczenia:

- życiorys /CV/ i list motywacyjny,

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru,

- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,

- oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

- kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,

- kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa,

- poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji o klauzuli „poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.

inne dokumenty i oświadczenia:
- kopie świadectw pracy

Termin składania dokumentów:
do 23.09.2021r.

Decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do urzędu.

Zespół

Miejsce składania dokumentów:

Inne informacje:

List motywacyjny CV/życiorys oraz oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie.

Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej telefonicznie lub drogą e-mail.

Brak odpowiedzi jest równoznaczna z niezakwalifikowaniem kandydata.

Oferty, które nie spełniają wymogów formalnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.

Dokumenty złożone w aplikacji nie będą zwracane.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, przekonanie polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Na kopercie należy dopisać oferta pracy na stanowisko starszego inspektora Zespołu do spraw Finansów i Zaopatrzenia w KPP Wschowa.

(KPP Wschowa)

POLECAMY

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl