TworzymyGłos Regionu

O przyszłości wschowskiego oddziału OPZL na środowym spotkaniu przedsiębiorców

Poniedziałek, 05 grudnia 2011 o 14:46, autor: 0 746
O przyszłości wschowskiego oddziału OPZL na środowym spotkaniu przedsiębiorców

Po Nowej Soli i Żarach Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej zamierza otworzyć oddział we Wschowie. O strategii działań w 2012 roku wschowskiego oddziału przedsiębiorcy będą rozmawiać 7 grudnia od godziny 12 w sławskiej restauracji ,,Stary Dworzec"

OPZL jest największym stowarzyszeniem przedsiębiorców w województwie - w jej szeregach jest ponad 300 firm różnej wielkości, reprezentujących różne branże. W tym roku obchodziła 20-lecie swojego istnienia. Powiat wschowski jest dla nas perspektywicznym rejonem - mówi Jarosław Nieradka, dyrektor biura głównego OPZL w Zielonej Górze - Z tutejszymi przedsiębiorcami spotykamy się już od dłuższego czasu, a do Organizacji przystąpiło kilka firm z powiatu. Zainteresowane są następne. - dodaje. W Sławie pojawi się także prezes Klastra Poligraficzno-Reklamowego z Leszna - Krzysztof Główka, który szerzej zaprezentuje prowadzone przedsięwzięcie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców - zachęca J. Nieradka. Udział w spotkaniu można zgłaszać do dnia 6 grudnia pod nr tel.
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl